İcradan Satılık Cadillac İlanları Burada % 50 Fiyatına Satışta. icralık Cadillac – hacizli Cadillac – icradan Cadillac- ihaleden cadillac
 • taşıt icra ihaleleri
 • Tarih
       
  İhale
  İl
  İlçe
  Semt
  1. Tarih
  2. Tarih
  Fiyat

  Model Yılı

DOSYA NO ARA

Dosya No
İhale Türü
ara

HABERLER

SON EKLENEN İCRA İHALELERİ

Tarih
İhale Türü
 
ara
icra ihale rehberi
icradan önce kendin sat

Arabalar - Arazi, SUV Pick-up - Cadillac


Otomotiv endüstrisinin kalbi ve doğum yeri olarak kabul edilen Amerika’nın en önemli markalarından biri olan Cadillac’ın tarihçesi . 1902 yılında Henry Martyn Leland tarafından kurulmuş olup şirket adını Fransız asıllı bir kaşif olan Atoine Laumet de la Mothe Sieur de Cadillac’tan almıştır.
Amerika’da ürettiği lüks otomobillerle haklı bir üne sahip olan Cadillac, 1909 yılından bu yana General Motors bünyesindeki markalar arasında yer almaktadır.. 1908 yılında ürettiği otomobille dünyada araç içi kablo sistemini standart olarak sunan,1914 yılında da 8 silindirli motoru üreten ilk marka olan Cadillactır.
Üretim süreci boyunca birçok ilke imza atan Cadillac, yüksek kalite ve lüks yaşamın simgelerinden birisi haline gelmiştir. Cadillac, ürettiği otomobillerde dikkat çekici dizaynı ile başta ABD olmak üzere tüm dünyada büyük prestije kavuşup bir ekol marka haline gelmeyi başarmıştır.

2008'DE TÜRKİYE'DE
Türkiye’nin 1950’li yıllarında tanıştığı Cadillac markası, Türkiye’de önemli bir marka olarak kabul edilmiş tir.
Amerikan General Motors'un (GM) bünyesinde yer alan, Cadillac'ın Uluslararası Pazarlar Direktörü John F.Howell, Türkiye'deki lüks oto satışlarını mercek altına alarak , lüks oto satışlarının sürekli artış gösterdiği Türkiye'ye Cadillac markasını beğendirmek istediklerini söylemiştir.
Frankfurt'ta düzenlenen bir toplantıda; John Howell, Cadillac'ın Türkiye hariç tüm Avrupa ülkelerinde satıldığını ifade ederek, Türkiye'deki potansiyeli değerlendirmek için çalışmaların sürdüğünü kaydetmiştir.

Howell, Avrupa'da ve Türkiye'de Mercedes ve BMW'nin en büyük rakipleri olacağını bildiklerini, "Cadillac'ı lüks sınıfta dünyanın en çok satan markası yapmak istediklerini ve bunu hedef ettiklerini Avrupa’nın önemli bir yer teşkil ettiğini söylemiştir.

2010 Cadillac SRX 2010 Cadillac
CTS Sport Wagon 2009
Cadillac XLR Roadster
2009Cadillac STS
2009 Cadillac Escalade Hybrid
2009 Cadillac DTS Platinum
2009 Cadillac CTS-V
2008 Cadillac Provoq Concept