İcradan Satılık Chevrolet İlanları Burada % 50 Fiyatına Satışta. icralik Chevrolet – hacizli Chevrolet – icradan Chevrolet-İhaleden chevrolet
 • taşıt icra ihaleleri
 • Tarih
       
  İhale
  İl
  İlçe
  Semt
  1. Tarih
  2. Tarih
  Fiyat

  Model Yılı

DOSYA NO ARA

Dosya No
İhale Türü
ara

HABERLER

SON EKLENEN İCRA İHALELERİ

Tarih
İhale Türü
 
ara
icra ihale rehberi
icradan önce kendin sat

Arabalar - Minibüs - Chevrolet

Not : Şuanda ihale tarihi geçen arşiv ihalelerini görmektesiniz. Güncel ihaleler için tıklayınız.
F Dosya No Cinsi Marka Model Yılı İl İlçe 1. İhale Bedeli
20**/** Minibüs Chevrolet Chevy 1991 İzmir Bornova 6.000,00 TL

Louis Chevrolet, 1878 yılında İsviçre’nin La Chaux-de-Fonds kentinde dünyaya geldi. Bir saatçinin oğlu olan ve mühendislik ilhamını babasından kapan Louis,sürekli eline geçen aletlerin parçalarını inceliyor, çalışma durumunu anlamaya çalışıyor ve onları geliştirmek için yollar arıyordu.
1896-1897 yılları arasında Fransa’ da yaşayan kendi halinde bir adam bisiklet atölyesinde çalışırken ” Chevrolet ” ismi ile ürettiği araba sayesinde Amerika’ nın en zengin ailelerinin arasına katıldı.
İsviçre’ nin La Chaux-de-Fonds kentinde bir saatçinin oğlu olan Louis’ in 11 yaşında çalıştığı bisiklet atölyesinde hazırladığı ” hızlı bir bisiklet ” üretip babasının karşı koymasına ve katı ilkelerine rağmen yarışlara katılarak birinci oldu , aldığı ödülle altı kardeşinin ve ailesinin geçimini sağladı. ilk kez bir yokuştan hızla aşağıya indiği anda duyduğu heyecanı asla unutmayacaktı. Fakat o anda birçoğumuzun aksine, bir bisikleti nasıl daha hızlı bir hale getirebileceğini düşünmeye başladı. Louis çok sayıda bisiklet üretip bisiklet yarışlarına katılmaya, ve bu yarışlardan elde ettiği parayla da altı erkek ve kız kardeşinin geçimini sağlamaya başladı.
1896- 1897 yılları arasında Amerika’ nın saygın ve zengin iş adamlarından Vanderbilt üç tekerlekli motorsikletini tamir ettirmek için Louis’ in tamirhanesine uğradı ve yeteneğini gördükten sonra onu Amerika’ ya götürmek için ikna etmeye çalıştı. Louis Paris’ te Darracq’ la eğitiminden sonra Kanada’ da şöför ve makinist olarak görev yaptı. Louis Chevrolet 1901′ de hedefini belirleyerek New York’ ta De Dion-Bouton’ da çalışmaya başladı . Sonraki dört yıl burada motor tasarımı üzerinde çok çalıştı .
1905 yılında bir mili 52.8 saniyede kat edip bir hız rekoru kırarak ilk büyük otomobil yarışını kazandı. Aynı yıl, onu uluslar arası bir süperstar haline getirecek olan bir Amerikan yarışında elde edeceği 15 yıllık galibiyet serisinin de başlangıcıydı. Motor yarışlarında dünya rekoru kırdı ve 15 yıllık yarış hayatına ilk adımını attığı yıl evlendi.
Chevrolet’ in yarış kariyeri 1907′ de Buick Bug lastiklerini kullanmasıyla zirveye ulaştı. Buick, William Crapo Durant tarafından önemliotomobil markası haline getirildi. Buick, 1908 de New Jersey’ de daha sonra Durant General Şirketi’ nin bir parçası oldu. 3 Kasım 1911′ de Durant ve Chevrolet güçlerini birleştirerek Chevrolet Motor otomotiv Şirketi’ ni kurarak efsanenin doğmasını sağladılar.
Durant’ ın vizyonu Chevrolet Şirketi’ nin gücüne güç kattı. Böylece Chevrolet markası kısa zamanda kalite, değer, güvenirlilikle eş anlamda anılmaya başlandı, öyle ki Chevrolet 40 yıllık (1936-1976) Ford otomobillerini geride bıraktı.
Chevrolet’ nin ekonomik, yeni serisi 1 Şubat’ ta lanse edildi.
. Chevrolet'nin kısaltılmış adı Chevy'dir. 2015 sonu itibari ile Batı ve Doğu Avrupa'dan çekilme kararı almıştır.

Chevrolet Model Resimleri ve Model Özellikleri
2011 Chevrolet Cruze LTZ
2011 Chevrolet Aveo RS
2010 Chevrolet Volt
2010 Chevrolet Spark
2010 Chevrolet Equinox LTZ
2010 Chevrolet Corvette Grand Sport
2010 Chevrolet Camaro
2009 Chevrolet Matiz
2009 Chevrolet Cruze
2009 Chevrolet Corvette ZR1
2009 Chevrolet Corvette GT1 Championship Edition
2009 Chevrolet Corvette Convertible
2009 Chevrolet Corvette
2009 Chevrolet Aveo5 LT
2008 Chevrolet Orlando Show Car
2005 Chevrolet Corvette C6-R