İcradan satılık Hyundai ilanları burada % 50 fiyatına satışta _icralik Hyundai – hacizli Hyundai – icradan Hyundai ve Hundai analiz 2.el Hundai
 • taşıt icra ihaleleri
 • Tarih
       
  İhale
  İl
  İlçe
  Semt
  1. Tarih
  2. Tarih
  Fiyat

  Model Yılı

DOSYA NO ARA

Dosya No
İhale Türü
ara

HABERLER

SON EKLENEN İCRA İHALELERİ

Tarih
İhale Türü
 
ara
icra ihale rehberi
icradan önce kendin sat

Arama Sonuçları

F-2 Dosya No Cinsi Marka Model Yılı İl İlçe 1. İhale Bedeli

Hyundai’nin geçmişi 1940’ta Chung Ju Yung tarafından çalıştırılan küçük bir tamir atölyesinebaşlamaktadır. 1947’de kurulan Hyundai Engineering & Construction Company Kore’nin savaştan sonra yeniden yapılanmasında rol oynamış Hyundai’nin 60’lı ve 70’li yıllarda gemi yapımı,çelik ,makine ve otomobil üretimi gibi değişik ağır sanayi sektörlerine girmesine neden olmuştur. 1967’de Hyundai Motor Company’nin kurulması ile,Hyundai’nin daha hassas teknolojiler gerektiren sanayi kollarına geçişini sağlamıştır. 1967’de kurulan Hyundai Motor Company bugün otomotiv üretiminde Kore’nin dünyanın önde gelen otomotiv üreticilerinden olup tartışılmaz lider olarak kendini kabul ettirmiştir.. Şirket 52.000’den fazla olan personeli ile Hyundai Grubu’nun temel taşlarından oluşmaktadır.
1998 yılında Hyundai, Kore otomotiv pazarının %70’ini ele geçirmiştir. Hyundai Motor Company’nin Güney Kore’deki fabrikaları haricinde , Amerika Birleşik Devletleri,Türkiye, Hindistanve çin’de de üretim merkezleri bulunmaktadır. Hyundai Otomotiv , 2005 yılı sonundaki global satışları sonucu dünyanın en büyük 6’ncı otomotiv üreticisi konumunda bulunmaktadır. 2010-2015 yılı itibariyle 5’inciliğe yükselmeyi hedeflemektedir. Hyundai Motor Company’nin yılda 1.5 milyon adetlik üretim kapasitesine sahip Ulsan fabrikası, dünyanın kompleks halindeki en büyük otomotiv üretim tesisidir. Hyundai Grubu, 45 şirketi ile(bünyesindeki) Kore’nin ve dünyanın en büyük gruplarından birisidir. Dünya çapında 200.000’den fazla personeli bulunan Grup; mühendislik, inşaat, gemi yapımı, çelik, petro kimya, havacılık, finans sektörlerinde ve elektronik motorlu araçlar üretiminde faaliyet göstermektedir.Hyundai Kibar Holding’in 1997 yılında Hyundai firması ile %50-%50 eşit ortaklık kurması ile Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurulmuştur. 1997 yılının Temmuz ayında faaliyete geçen’’ yılda 125.000 araç ‘’ üretim kapasiteli Ali Kahya tesisleriyle Hyundai , Türk otomotiv sanayinde öncü kuruluşlar arasında yer almaktadır. Otomotiv tesisine hizmet verecek iç donanım, koltu ,taban ve tavan kaplamaları üreten yan sanayi şirketi ise ana tesisler yanında faaliyete geçmiştir. Hyundai Kibar Grubu şirketleri ISO 9002 Kalite Belgesi’ne sahiptir.