İcradan Satılık Honda İlanları Burada % 50 Fiyatına Satışta. icralik Honda – hacizli Honda – icradan Honda araçlar
 • taşıt icra ihaleleri
 • Tarih
       
  İhale
  İl
  İlçe
  Semt
  1. Tarih
  2. Tarih
  Fiyat

  Model Yılı

DOSYA NO ARA

Dosya No
İhale Türü
ara

HABERLER

SON EKLENEN İCRA İHALELERİ

Tarih
İhale Türü
 
ara
icra ihale rehberi
icradan önce kendin sat

Arama Sonuçları


Çocukken kendi elleriyle bir otomobil yapmak isteyen Soichiro Honda bu hayalinin peşinden yıllarca yılmadan gitmiştir. Ürettiği otomobili dünya yarışlarında lider olarak görmek isteyen ve aklından hiç çıkarmayan Soichiro Honda, hayallerine hiçbir zaman sınır koymamıştır.Meydana getirdiği mühendislik harikası motorla Honda markasını kısa sürede rakip tanımayan bir konuma getirmiştir. Ticari hisleri bir kenara bırakarak idealist tavrıyla mühendislik harikası tasarımlar yaratmıştır.. Soichiro Honda çocukken kurduğu hayallerini gerçekleştirmiş, 145 bine yakın kişiye iş imkanı sağlayan ve 28 ayrı ülkede üretim tesisi bulunan dünya devi Honda Motor Company ı kurmuştur.

1948’in Eylül ayında Soichiro Honda tarafından kurulan Honda Motor Company, kuruluşundan bu yana 50 yıl içerisinde üstün kalite anlayışıyla toplumsal sorumluluk içinde, çevre bilinci gibi konularda da hassasiyetini hiçbir zaman kaybetmemiş ve dünyada örnek bir model haline gelmiştir. 28 ülkede bulunan 124 üretim tesisinde, 6 bölgedeki Ar-Ge merkezleri de dahil olmak üzere, 144 binin üzerinde kişiyle istihdam eden Honda, tam anlamıyla bir dev şirket haline gelmiştir.

İsmini ilk önce motosikletlerle duyuran Honda, geçen zaman içinde en büyük Japon motosiklet üreticisi olmuştur. 1949 yılında Rüya isimli motosikleti üreterek 1961’de 125 cc gücündeki motosikletle dünya şampiyonluğunu kazanmıştır.

1964’de seri otomobil üretimine başlamış olup ,bir yıl sonra kendi aracıyla ilk GP’sini kazanmıştır. 10 yıl içinde de dünya otomobil sektörünün ana karakterlerinden birisi olmuştur. 1972 yılında ilk Civic üretilmiştir. 1980’lerin başında ise dünyanın en büyük çok uluslu şirketlerinden birisi haline gelmiştir.
Her zaman insanlık uğruna yaptığı işin sorumluluğunu taşıyan Honda üretim alanı konusunda da sınırları zorlamıştır. Dünyanın hemen her yerinde Honda üretimini sürdürmekte ,satış ve servis ağıyla kusursuz hizmet sunmaktadır. Honda Türkiye´de Gebze´de Üretim Tesisleri´nde üretimini yıllardır durmadan devam ettirmekte üstelik tüm gücü ve desteğiyle Türkiye´de. 0 Honda markasının değerlerini taşıyan yeni modellerini sunmaktadır.