DOSYA NO ARA

Dosya No
İhale Türü
ara

HABERLER

SON EKLENEN İCRA İHALELERİ

Tarih
İhale Türü
 
ara
icra ihale rehberi
icradan önce kendin sat

Bade İşçil'e icra şoku

Bade İşçil'e icra şoku
Malkoç Süalp, Ulus Savoy Konutları’ndaki dairenin kredi borcunu ödemediği iddiasıyla Bade İşçil'e icra takibi başlatıldı. 19.11.2015 - 10:22

Malkoç Süalp, 1 milyon 580 bin dolara aldıkları Ulus Savoy Konutları'ndaki dairenin 3 aylık kredi borcunu ödemediği iddiasıyla, boşanmak üzere mahkemelik olduğu Bade İşçil'e 226 bin lira tutarında icra takibi başlattı.

Ünlü oyuncu da bunun üzerine evi alırken kredi borcunun eşit şekilde ödeneceğine dair imzalanan protokolün iptali için karşı dava açtı: “Protokolü hatırlamıyorum. Hile ile imzalatılmış ya da imzam taklit edilmiş olabilir. Noterde imzalanmayan bu protokolün iptalini talep ediyorum.”

İŞÇİL PEŞİNAT DIŞINDA ÖDEME YAPMADI

İşçil'in avukatı ise icra takibiyle ilgili itiraz dilekçesinde şu ifadelere yer verdi: “Müvekkilim, tüm birikimini bu daireye yatırmıştır. Peşinatı ödemeseydi dairenin satın alınması imkânsızdı. Kredi borçlarını davacının ödemesi şartıyla evdeki hakkımızı istiyoruz.”

Malkoç Süalp ile Bade İşçil, Ulus Savoy Konutları'ndaki daireyi 7 Ekim 2013'te satın aldı. İşçil peşinat olarak 395 bin dolar, Süalp de 57 bin lira verdi. İddiaya göre aylık kredi ödemeleri eşit oranda ödenecekti ancak İşçil, peşinat dışında bugüne kadar hiç ödeme yapmadı.

 
Yorum Yap
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz