DOSYA NO ARA

Dosya No
İhale Türü
ara

HABERLER

SON EKLENEN İCRA İHALELERİ

Tarih
İhale Türü
 
ara
icra ihale rehberi
icradan önce kendin sat

Caner Çakı Kimdir?

Caner Çakı Kimdir?
Bir Başarı Hikayesi: Caner Çakı

 

Bir Başarı Hikayesi: “Caner Çakı”

 

 

İcraburada.com icra ihale portalı kurucusu Caner Çakı Kimdir? İcraburada.com nasıl kuruldu? Hedefleri nelerdir?

 

 

Bu yazımızda şirketimiz icraburada.com’un  kurucusu ve Genel Müdür’ü Sayın Caner Çakı’yı daha yakından tanıyacağız ve icraburada.com hakkında sizlere daha ayrıntılı bilgiler paylaşacağız.

 

Öncelikle Caner Çakı Kimdir?


Caner Çakı uzun  yıllar finans sektöründe faaliyet göstermiş öncü isimlerden biridir. Çakı piyasada birçok önemli marka ile güven ortamında kredi  çalışmaları yapmış, daha sonra finans sektöründen edindiği tecrübelerinden de faydalanarak icra ihale portalı olan icraburada.com internet sitesini kurmuştur. Hala icraburada.com’un kurucu ortağı ve genel müdürü olarak icraburada.com ‘da faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Caner Çakı : “İcradan alım yaparak borçluya yardım edin”


Caner Çakı:  İcradan alım yaparak borçluyada yardım edildiğini çünkü haciz edilen ürün satılmaz ise ürünün iade edilmediğini, çürümeye terk edildiğini tüm bunlara karşın borçlunun da borcunun faizi ile işlemeye devam ettiğini. Bu durumun hem borçlu için büyük bir kayıp olduğunu hem de milli ekonomi için zarar olduğunu  ifade ediyor.

 


Caner Çakı Önderliğinde Kurulan İcraburada.com Hakkında Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Aşağıdaki Linki Tıklayabilirsiniz!


CANER ÇAKI TARAFINDAN KURULAN ICRABURADA.COM HAKKIMIZDA SAYFASI

 

İcradan Airbus Uçak Satıldı Ve Tüm Basından Bu Haberi Duyduk. Bu Konuda Ne diyorsunuz?


İcradan Airbus yolcu uçağın ihalesi yine sadece Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir firması  icraburada.com ‘da yayınlandı ve   değeri: 12 milyon olan Airbus uçağın 4 milyon satış bedeli ile ihaleye çıkması doğal olarak tüm basının ilgisini çekti. Genel Müdürümüz Caner Bey’in basına yaptığı açıklamada da kredi borçlarından dolayı icralık olan Saga Hava yollarına ait olan Airbus yolcu uçağının, icralık olduğu; uçağın değerinin 12 milyon  olduğu, 8 milyon muhemmen bedel biçildiği ve  4 milyondan satışa çıkarılacağını söyledi. Sayın Çakı ayrıca  sözlerine; uçağın hiç probleminin olmadığını ama uçuş yapmadan önce bir teknik bakımdan geçmesinin söz konusu olduğunu da sözlerine ekledi.

 

İcraburada.com’u Hakkında neler Söylemek istersiniz Hedefleriniz Nelerdir?


Sektörde uzun yıllardır hizmet veren icraburada.com, Sayın Çakı’nın kusursuz ve sorunsuz hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki; Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir icra ihale portalıdır.  İcraburada.com Genel Müdürü Sayın Çakı,  müşterisinin güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi esas alan bir firma anlayışına sahip olduklarını belirtmektedir. Ayrıca Caner Bey;  Sorunsuz hizmet anlayışları gereği firmada direkt olarak icra konusunda uzmanlaşmış danışmanlarla çalıştığını da belirterek amacının müşteri memnuniyeti olduğunu sözlerine ekledi.

Sayın Çakı, İcraburada.com’un hedefinin; icra ihaleleri dendi mi akla gelen ilk marka olmaya devam etmek. Ve bunu güvenilirliğimiz, saygınlığımız ve sağladığımız fayda ile yaratmak olarak belirtti

 Nizamettin e.
29-12-2016 17:47
Mrhb,iyi clsmlr...izaleei suyu davalarinin acik artirim ilanlarinida yayinliyormusunuz bilgi vrblrmsnz....tskkrrlr.....
icraburada.com
05-05-2017 17:15
Evet İcra ihaleleri İzale davalarınıda icerir detay için 444 9 230

Yorum Yap
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz