DOSYA NO ARA

Dosya No
İhale Türü
ara

HABERLER

SON EKLENEN İCRA İHALELERİ

Tarih
İhale Türü
 
ara
icra ihale rehberi
icradan önce kendin sat

En İyi İcra Sitesi

En İyi İcra Sitesi
Son 10 yıl içerisinde icradan alımlarda büyük bir artış yaşanmıştır. Bu talebe paralel

 Son 10 yıl içerisinde icradan alımlarda büyük bir artış yaşanmıştır. Bu talebe paralel insanlar güvenilir icra siteleri arıyor. Kazancın bu kadar bol olduğu bir sektörde profesyonel yardım almak neredeyse zorunlu bir hale gelmiştir.

İcraburada.com sitesi sunmuş olduğu kaliteli hizmetten dolayı müşterilerinden çok sayıda tebrik mesajı alıyor. Peki bu hizmeti nasıl sağlıyorlar? Deneyimin – Kaliteyle buluştuğu noktada bu sitenin uzmanlığı akıllara geliyor. Üstelik en alt departmandan genel müdüre kadar herkes işinde profesyonelleşmiş kişilerden oluşuyor. Kaçınılmaz olan müşteri memnuniyeti ve başarı bu sayede gerçekleşiyor.

İcra sitelerinin arasında GOLD+PLUS danışmanlık hizmetini ilk defa icraburada.com sitesinin kullandığını biliyor muydunuz? Bu paketi aldığınız takdirde size özel uzman danışman hizmeti sunuluyor ve parmağınızı oynatmadan istediğiniz her türlü bilgiye ulaşıyorsunuz. Üstelik bununla da sınırlı değil, bu işe zaman ayıramıyorsanız uzman danışmanınız sizin adınıza icra ihale takibi yapıp bütçenize ve isteklerinize göre en uygun ihale 'yi tespit edip avukat ve eksperiniz aracılığıyla vekaletinizle siz yerinizden kalkmadan ihaleye katılım gerçekleşiyor.

Piyasa değerinin yarısında bir icralık araç'a, icralık daire 'ye, icralık arsa 'ya… sahip olmak istiyorsanız sizin için buradayız.! İcra ihaleleri 'nde aradığınız herşeyi bulabilirsiniz.

 

 EMRE C.
16-10-2015 10:09
Birçok icra sitesi var hemen hemen hepsi ile görüştüm ancak en güveniliri siz geldiniz ama hala aklımda birkaç soru var müşteri temsilciniz detaylı bilgi verdiler ama danışmanlarınızın profesyonelliği nedir referansınız var mıdır?
icraburada.com
22-10-2015 11:44
Merhaba EMRE C: , Bizleri daha yakından tanımak ister misiniz ? http://www.icraburada.com/hakkimizda linkimizi ziyaret ediniz. Arzu ederseniz konu ile ilgili detay ve bilgi için 0212 963 1 123 numaralı Çağrı Merkezi - Müşteri Hizmetlerimizden bilgi almanızı rica ederiz.
Fethi K.
22-10-2015 13:24
bende sizin haberlerinizi görüp gelenlerdenim. 10bin e araç aldım. 15bin e sattım teşekkür ederim. diğer aracım elimde onuda kış sonunda satacam.
icraburada.com
22-10-2015 13:25
Merhaba Fethi K. , değerli görüşleriniz ve iyi dilekleriniz için teşekkür eder, kazançlı günler dileriz.
Memet b.
08-06-2018 03:16
Abi üyelik ücretsiz mi
icraburada.com
31-07-2018 15:32
Üyelik kaydı ücretsizdir.

Yorum Yap
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz