DOSYA NO ARA

Dosya No
İhale Türü
ara

HABERLER

SON EKLENEN İCRA İHALELERİ

Tarih
İhale Türü
 
ara
icra ihale rehberi
icradan önce kendin sat

Güvenilir İcra Sitesi

Güvenilir İcra Sitesi
icralık araç ya da gayrimenkul alırken nelere dikkat etmek gerekir?

 İCRADAN ALIM YAPARKEN, İÇİNİZ RAHAT OLSUN

 

 

 

Çünkü icraburada.com, her adımda yanınızda


 

Birikimlerinizi değerlendirmenin en karlı yollarından biri olarak dikkat çeken icradan gayrimenkul ve  icradan satılık araç alımı; icraburada.com ile şimdi daha konforlu!

İcralık daire alırken nelere dikkat etmek gerekir, alacağım icralık arabalar hakkında elime geçen bilgiler doğru mu, icradan alım yaparken ödemem gereken resmi harçlar neler, yeddi emin otoparkı güvenli midir? Merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabileceğiniz sitemizde; siz değerli takipçilerimizin tüm sorularına cevap var.

 

Hacizli evhacizli arabalarhacizli iş makinesi ya da icralık fabrika… Danışmanlarımızın hassasiyetle takip ettiği icra ihaleleri ile ilgili en güncel bilgiler, ihalelere katılım şartları, avukatlık ve ekspertiz hizmetiyle icraburada.com, hem web sitesi hem de facebook hesabıylaicralık menkul ve icralık gayrimenkulleri mercek altına almak isteyenlerin aradıkları her şeyi bir arada bulabilmeleri amacıyla tasarlandı.

 

Arka planda çalışan 100’ü aşkın personel ve hukuk kadrosuyla, gerek icra ihalelerine katılımda gerekse icra ihaleleri takibinde kullanıcılarının bilfiil yanında olan icraburada.com’da, icra ihaleleri ile ilgili tüm hizmetleri aynı çatı altında bulabilirsiniz.

 

İhalelere avukat ve eksper kadrosuyla birlikte katılan Türkiye’nin ilk ve tek icra ihaleleri indeksleme sitesi olan icraburada.com, benzersiz bir hizmeti daha sizlerle buluşturuyor.

 

Site içinde listelenen ihaleler arasında, bütçenize ya da aradığınız kriterlere uygun icralık menkul ya da icralık gayrimenkule rastlayamadınız mı? O halde,  arama kriterlerinizi erken uyarı sistemimize girin; özel müşteri temsilciniz aradığınız ihaleyi sizin için takip etsin ve mail yolu ile sizi haberdar etsin!

 

Erken uyarı sistemi sayesinde elinize ulaşan raporlarla, marka, model, il, ilçe, yıl, yaş… gibi kriterlere  dilediğiniz aracın yada gayrimenkulün ihalelerini kolayca takip ederek, hiçbir fırsatı kaçırmayacak olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Üstelik icraburada.com, dilediğiniz zaman, icra ihale dosyası ve icralık ürünü detaylı olarak inceleyerek kapsamlı risk analizi yapıyor ve elde ettiği verileri değerlendirerek sizi bilgilendiriyor. Filtreleme, risk analiz, raporlama ve icra ihalesine katılım hizmetlerini bir arada sunan icraburada.com; sektörün ilklerinden biri olmanın deneyimini kullanıcılarıyla buluşturuyor.

 

Her gün güncellenen icra ihale listeleriyle, en yeni haberleri icra ihalelerini takip edenlerle buluşturan icraburada.com, verdiği tamamlayıcı hizmetlerle, yatırım yolculuğunuzda 5 yıldızlı konfor sağlıyor.

 

 

ŞİMDİ ÜYE OLUNGürkan s.
25-12-2014 20:43
Bana icra lik otomatik ucuz araba LAZIM.TEMIZ
icraburada.com
31-12-2014 16:21
Merhaba Gürkan s., size hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bir bilgi aktarmak isteriz. Konuyla ilgili olarak 0212 963 1 123 numaralı Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilir, detay ve bilgi alabilirsiniz.
merve s.
22-10-2015 17:57
Bir çok benzer firma var ve internet dolandırıcılığı bir hayli fazla güvenilirlik konusunda ihale terimi çok soğuk gelirken insanlara hele birde bilmediğimiz görmediğimiz bir şeyler alırken alım durumlarında firmanızın garanti verme durumları nelere bağlı ne boyutta ?
icraburada.com
28-10-2015 13:47
Merhaba merve s. , İCRADAN ALIM YAPARKEN, İÇİNİZ RAHAT OLSUN Çünkü icraburada.com, her adımda yanınızda. Bizleri daha yakından tanımak ister misiniz? http://www.icraburada.com/hakkimizda adresimizi ziyaret edebilir, arzu ederseniz yüzyüze görüşme için ofisimize gelebilirsiniz.
Suna b.
27-07-2016 00:27
Araba otamatik
Şemsi
13-02-2017 15:56
İletişim kurabilmek

Yorum Yap
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz