DOSYA NO ARA

Dosya No
İhale Türü
ara

HABERLER

SON EKLENEN İCRA İHALELERİ

Tarih
İhale Türü
 
ara
icra ihale rehberi
icradan önce kendin sat

İcra Satışlarında Güvenilir Adres

İcra Satışlarında Güvenilir Adres
Araba ve ev gibi büyük yatırımlar yapacaksanız eğer uzun süre düşünmeniz ve en uygun olanı almanız gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

   Araba ve ev gibi büyük yatırımlar yapacaksanız eğer uzun süre düşünmeniz ve en uygun olanı almanız gerekmektedir. Fakat piyasada son zamanlarda çok kötü durumda olduğu için büyük yatırımların fiyatları sizi korkutabilir. Ancak icralık olarak satılan ev ve arabalar ilginizi çekecektir. Çünkü uygun fiyatları ve güvenilirlikleri ile sizin öncelikli tercihiniz olacaklardır.

 

   Hacizli ev ve araba konusu sizleri asla korkutmasın. Tamamen güvenilir olan sitemizde sizlerde artık büyük paralar ödemeden uygun fiyatlara istediğiniz ev ve arabalara kavuşabilirsiniz. Özellikle icradan satılık arabalar son zamanlarda bir çok kişinin tercih ettiği ve güvenle kullandığı bir yol oldu.

 

   Sitemiz aracılığı ile sizler istediğiniz il, ilçe, semt gibi bilgileri ve aradığınız özellikteki icralık ev ve icralık arabaları müşteri temsilcinize bildiriyorsunuz. Daha sonra avukatlarımız sizler için ihalelere giriyorlar. Telefon aracılığı ile tekliflerinizi 100 TL indirip arttırabiliyorsunuz ve böylece istediğiniz özellikteki ev ve arabalara sahip olabiliyorsunuz. İcralık daireler konusunda da rahatlıkla ihalelere girebilirsiniz.

 

   İstanbul Beylikdüzündeki  145 metrekare daire normalde 390.000 TL iken sitemizde 190.000 TL'ye alıcı bulabiliyor. Aynı şekilde 2013 model bir araç normal şartlarda 40.000 TL iken sitemizde 22.000 TL'ye alıcı bulabiliyor. Fiyatları neredeyse yarı yarıya düşen ve alıcılarını bekleyen icradan ev ve arabalar sizlerin ihtiyacına ve isteğine göredir. Uzun zamandır bu işi yapan sitemiz ve avukatlarımız konusunda uzmandır. Oluşabilecek en küçük problem ve aklınıza takılabilecek en küçük soruda avukatlarımız ve uzman ekibimiz sizlerle sürekli iletişim halinde olacaktır.

 

İcra ihalelerindeki bu büyük fırsatı kaçırmayın!

 

 

 
Yorum Yap
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz