DOSYA NO ARA

Dosya No
İhale Türü
ara

HABERLER

SON EKLENEN İCRA İHALELERİ

Tarih
İhale Türü
 
ara
icra ihale rehberi
icradan önce kendin sat

İcra Sektöründeki Büyük Sıçrayış !

İcra Sektöründeki Büyük Sıçrayış !
Türkiye’de gelişen sektörlere bakıldığı zaman sanayi, gıda, turizm, tekstil, otomotiv baş sıralarda yer almaktadır fakat fazla bilenmeyen bir başka sektör daha vardır. İcra sektörü.!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gelişen ekonomiler incelendiğinde bankalardan çekilen kredilerin ülke ekonomisine katkısı milyarlarla ifade edilmektedir. Banka araştırmalarına göre bu kredilerin kullanım amacı sırasıyla şu şekildedir:


1-Taşıt Kredisi

2-İhtiyaç Kredisi

3-Gayrimenkul Kredisi

4-Bireysel Kredi


Bazı vatandaşlarımız bu kredileri zamanında ve düzenli bir şekilde öderken bazıları iste beklenmeyen durumlardan veya maddi sıkıntılar yüzünden ödeyememektedir. Bu durumda en son çare olarak bankalar, hakları olan parayı icra yoluyla temin etme yoluna gitmektedir. Türkiye’de yıllar öncesinde bu safhadan sonra sıkıntılar yaşanmaktaydı. Örneğin; el konulan gayrimenkul ,taşıt, arsaların satışı sırasında gerçekleşen olaylar üzerine insanların kafasında soru işaretleri oluşmaktaydı.


Peki bu konu hakkında daha detaylı bir bilgiye nereden ulaşabilirim derseniz? Yıllardır bu sektörde zirveyi elinde tutan www.icraburada.com sitesinin girişimleriyle önyargılar yavaş yavaş ortadan kalkıyor gözüküyor. Müşterileri adına avukat tahsil edip ihalelere katılımı gerçekleştiren bu site gelen yorumlar üzerine güven oyu almayı başarmış durumda.
Yorum Yap
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz