İcradan alım yapmak isteyenler burada !

DOSYA NO ARA

Dosya No
İhale Türü
ara

HABERLER

SON EKLENEN İCRA İHALELERİ

Tarih
İhale Türü
 
ara
icra ihale rehberi
icradan önce kendin sat

İcradan alım yapmak isteyenler burada !

İcradan alım yapmak isteyenler burada !
Her insanın günümüz şartlarında ki hedeflerinin içerisinde mutlaka bir ev yada bir araç almak yatar. Sizler için bunu makul fiyatlarda başarmanın yolunu araştırdık ve bulduk.

 

 

 

 

İCRADAN ALIM YAPMAK İSTEYENLER BURADA..!

 

 

Öncelikle alımlar icralık olmuş mallar üzerinden yapılmalı. Bunu yaparken de profesyonel destek almak şart. Türkiye’de bu sektörde en başarılı şirketlerden biri kuşkusuz icraburada.com . Merkezi İstanbul’da bulunan bu site öncelikle diğer icra siteleri gibi farklı firmaların iştirakleri değil, tamamen kendini bu işe adamış bir firmadır.

 

 

Başarılı olmak elbette farklılık, kalite ve güvenle mümkündür,icraburada.com sitesinin bir çok farklılığı vardır sırasıyla bunlardan bahsedelim;

 

 

  • İcradan veya normal bir alım yaparken mutlaka herkes talip olduğu taşıtı, gayrimenkulü, arsayı, makinayı veya dükkanı görmek incelemek ister. Bunun içinde icra sitesinin fotoğraf hizmeti vermesi çok önemli. İcraburada.com sitesinin güncel verilerine göre sadece aralık ayının ilk çeyreğinde eklenen 1500 taşıt ihalesinin 1100 tanesi fotoğraflı. Üstelik arsa ihalelerinde Türkiye’nin hangi bölgesinde olursa olsun talep edilen ihalenin fotoğraflarını müşterilere ulaştırıyorlar. Diğer hiçbir site bu kadar kapsamlı bir fotoğraf hizmeti sunmamaktadır.

 

  • Bir diğer farklılık ise ‘İcradan önce kendin sat’ hizmetidir. Sadece icradan alım yapmak isteyenleri değil herhangi bir malı icralık olmuş vatandaşlarımıza sunulan bu hizmet kısa zamanda çok ses getireceğe benziyor. icraburada.com sitesine giriş yapıp bu hizmet için formu dolduranlar mallarının değerinin altına gitmesini engellemiş oluyor. Yine Türkiye’de bu hizmeti bu denli profesyonel veren başka bir site bulunmamaktadır.

 

  • Karar verdiniz ve artık icradan alım yapacaksınız ,işte tam bu noktadan sonra düşüncelere dalmanıza gerek yok.!  İcraburada.com sizin adınıza ihaleye avukatlar eşliğinde katılır, değerinin altında alımı gerçekleştirir ve hayallerinize kavuşmanızı sağlar.

 

  • Almak istediğiniz icralık arabalar ın sistemdeki geçmiş hasar kayıtlarını, kazasını ve boyalı parçasını özel cihazlarla kontrol edip durumunu size bildirerek risksiz alım sunmaktalar.

 

Milyonlarca kişinin mal ve mülk sahibi olmasını sağlayan icra sektörünü bir deniz varsayarsanız icraburada.com sitesi bu denizde yol almanızı sağlayacak güvenli bir gemidir.!

 ismail s.
13-02-2016 22:49
Benbirarabaalmakisyorumamakararsızım
fatih s.
21-02-2016 11:03
çok iyi bir hizmet....
icraburada.com
07-03-2016 15:36
Merhaba İsmail s. , detaylı bilgi için bizlere ulaşabilir, detay ve bilgi alabilirsiniz. Bilgi içi 444 9 230
icraburada.com
07-03-2016 15:37
Merhaba fatih s. , iyi dilekleriniz için teşekkür eder, kazançlı günler dileriz. Detaylı bilgi için 444 9 230
yalçın u.
17-03-2016 13:02
ihalelere katılmak için yapmamız gereknler nedir acaba?
icraburada.com
28-03-2016 13:10
Merhaba yalçın u. , Öncelikle; Türkiye’nin en geniş ve güvenilir icra ihaleleri data’sına sahip icraburada.com’a ücretsiz üyelik gerçekleştirmeniz gerekmektir. Üyeliğiniz size kısıtlı kullanım hakkı verecektir. İcra ihalelerini takip etmek ve ne zaman, nerede gerçekleşeceğini öğrenmek için hizmet paketlerimizden satın almanız gerekmektedir. Size ve bütçenize en uygun hizmet paketini satın aldıktan sonra, sitemiz icraburada.com üzerinden tüm Türkiye’deki icra ihalelerini takip edebilirsiniz. Katılmayı düşündüğünüz icra ihalesini belirledikten sonra yapmanız gereken tek şey; 1. muhammen bedelin %20’si ile icra ihalesinin düzenlendiği icra müdürlüğünde ki açık artırmaya katılmak olacaktır. İcra ihalesine katılmak için T.C vatandaşı olmak ve %20’lik teminat ile başvurmak yeterlidir.
selami ö.
18-04-2016 13:47
bu yatırdığımız teminat ihaleyi kazanamazsak geri alınıyormu yoksa yanıyormu bide bankalaramı yatırcaz geri dönüşü olcak mı ?
icraburada.com
21-04-2016 13:48
Merhaba selami ö. , yatırdığınız teminatları kazanmadığınız durumda (ihale alıcısı olmadığınız durumda) kesintisiz geri alabilirsiniz. Banka üzerinden havale/eft gibi gönderilerinizin iletimlerini bankanız ile görüşebilir, icra müdürlüğünün hesabına geçen teminatlarınızın tekrar size iade olacağını hatırlatmak isteriz.
Abdulkadir B.
03-05-2016 15:42
Araçlar 2.İhalede nasıl satılıyor.Yine Açık Arttırma Muhammen Bedelin %50'si üzerinden mi yapılıyor.Şimdi Sizin İlanlarınızda 2.ihale tarihi gözüken ve 1.İhale tarihi geçmiş araçlar 2.İhaleye kalmış mı oluyor.Teşekkürler
icraburada.com
06-05-2016 15:57
Merhaba Abdulkadir B. , 1. ihale de olan şartların aynısı 2. satış zamanında da aksi belirtilmedikçe geçerlidir. Arasında ki tek fark; tarih farkıdır. 2. ihaleye kalıp kalmadığını Gold +PLUS üyelerimiz danışmanlarımıza sistem üzerinden talep ileterek bilgisine ulaşabilirler. Detaylı bilgi için; 444 9 230

Yorum Yap
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz