DOSYA NO ARA

Dosya No
İhale Türü
ara

HABERLER

SON EKLENEN İCRA İHALELERİ

Tarih
İhale Türü
 
ara
icra ihale rehberi
icradan önce kendin sat

İcradan Alımlarda Yarı Yarıya Kar Elde Edin

İcradan Alımlarda Yarı Yarıya Kar Elde Edin
Gayrimenkul ve araç almak isteyenlerin en çok tercih ettikleri yöntemler arasına son zamanlarda icradan alımlar da girmiştir. Bunun nedeni artık insanların icradan mal satın almasının dini bir sakıncası olmadığını bilmesi, icradan satım yapan kişiye yararı olduğu gibi malı alan kişiye de avantaj sağladığının bilincindedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İcradan Alımlarda Yarı Yarıya Kar Elde Edin

 

Gayrimenkul ve araç almak isteyenlerin en çok tercih ettikleri yöntemler arasına son zamanlarda icradan alımlar da girmiştir. Bunun nedeni artık insanların icradan mal satın almasının dini bir sakıncası olmadığını bilmesi, icradan satım yapan kişiye yararı olduğu gibi malı alan kişiye de avantaj sağladığının bilincindedir. Tabi ki, icradan alımların alıcıya sağladığı en önemli avantaj da çok karlı olmasıdır. Çünkü icradan mal alırken piyasa fiyatının yarısına gayrimenkul ya da araç satın almak mümkün hale gelmektedir.

 

Bu durumda akıllara şöyle bir soru gelmektedir. İcradan alımlarda ne kadar kar elde edilebilir? Bu sorunun cevabı bazı durumlara göre değişmektedir. Örneğin alınan malın cinsi ne kadar kar elde edileceğini etkileyen birinci unsurdur. Bir ev satın almakla araba satın almak bir olmamaktadır. Diğer yandan icralık mallar açık arttırmayla satışa sunulduğundan açık arttırmaya kaç kişinin katıldığı ve ne kadar miktarda arttırım yaptırdıkları da elde edilecek kar oranını doğrudan etkilemektedir. Bu nedenlerden dolayı icralık mal satın alınırken elde edilen kar değişkendir.

 

Şunu belirtmekte kesin yarar var ki, satılacak mallar piyasa fiyatının yarısına açık arttırmaya çıkarıldığı için çok ekstrem durumlar dışında genelde satıştan elde edilen kar fazla olmaktadır. Bu nedenle de son zamanlarda icradan mal satın almak yükselen bir trend haline gelmiştir. Satış fiyatının yanında icradan alımlarda yapılması gereken masraflar da satış fiyatını etkilemektedir. Bu nedenle hesaplamaların iyi yapılması gerekmektedir. Akıllı davranılması, iyi bir icra danışmanlık sitesi ile çalışılması ve hesaplamalar konusunda titiz davranılması sonucunda istediğiniz malı uygun fiyata almak oldukça mümkündür. Bu nedenle işi şansa bırakmayıp bir icra sitesinden teknik yardım almanız en doğru yaklaşım olacaktır. Ahmet M.
16-10-2015 10:01
İcra dan araba almak istiyorum golf 2011 - 2012 model icraburada.com benim adıma alabilir mi bu aracı arkadaşım sizden almış çok kar etmiş bende almak istiyorum. ama nasıl oluyor hiç bilmiyorum yardımcı olurmusunuz.
Adnan E.
16-10-2015 10:08
icradan ev alabilmem ne kadar mümkün? icradan hep mafyalar alım yapıyormuş. sıradan bir vatandaş olarak ben alabilir miyim?
icraburada.com
22-10-2015 11:26
Merhaba Ahmet M. , Öncelikle; Türkiye’nin en geniş ve güvenilir icra ihaleleri data’sına sahip icraburada.com’a ücretsiz üyelik gerçekleştirmeniz gerekmektir. Üyeliğiniz size kısıtlı kullanım hakkı verecektir. İcra ihalelerini takip etmek ve ne zaman, nerede gerçekleşeceğini öğrenmek için hizmet paketlerimizden satın almanız gerekmektedir. Size ve bütçenize en uygun hizmet paketini satın aldıktan sonra, sitemiz icraburada.com üzerinden tüm Türkiye’deki icra ihalelerini takip edebilirsiniz. Katılmayı düşündüğünüz icra ihalesini belirledikten sonra yapmanız gereken tek şey; 1. muhammen bedelin %20’si ile icra ihalesinin düzenlendiği icra müdürlüğünde ki açık artırmaya katılmak olacaktır. İcra ihalesine katılmak için T.C vatandaşı olmak ve %20’lik teminat ile başvurmak yeterlidir. Çok daha detaylı bir bilgi için 0212 963 1 123 numaralı Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilir, detay ve bilgi alabilirsiniz. Bilginize rica ederiz.
icraburada.com
22-10-2015 11:43
Merhaba Adnan E. , gayet mümkün. Çünkü tamamı ile Devlet güvencesinde. İcra Müdürlüğü’ nün düzenlediği ihaleler tamamı ile güven teşkil eder. İcra müdürü ile birlikte Adliyenin içerisinde veya yediemin otoparkında polis eşliğinde yapılır. Dilerseniz avukatlarımızda sizinle ihaleye girebilir. Bir kişi çıksın da bu ihaleye girmeyin desin. Avukatınız tutanak tutar ihale orada iptal edilir. Önemli olan sistemin nasıl yürüdüğünü bilmek. Profesyonel ekibimiz bu gibi durumlarda yapılması gerekenleri çok iyi bilmektedir. Bizim amacımız ihalelere katılımı arttırmak bunun içinde sitemizi ziyaret edip takip edin “icraburada” diyoruz. Kurumsal yapıyı güvenle harmanlamak istiyoruz.
fatma a.
18-11-2015 22:09
Yatırdığım yüzde yirmi miktarı ihaleyi kazanamasam geri alirmiyim
icraburada.com
23-11-2015 11:51
Merhaba fatma a. , elbette hiç bir kaybınız olmadan geriye alabilirsiniz.
özkan ö.
13-03-2016 00:56
peki ihaleye en az kaç kişi katılabiliyor ? kimse katılmazsa ben tek de takılabilirmiyim ?
icraburada.com
28-03-2016 13:09
Merhaba özkan ö. , ihale açılıncaya kadar ki süreçte, kaç kişinin katılım yapacağı bilinmesi imkansızdır. Detaylı bilgi için 444 9 2 30 numaralı Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilir, detay ve bilgi alabilirsiniz. Bilginize rica ederiz.

Yorum Yap
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz