DOSYA NO ARA

Dosya No
İhale Türü
ara

HABERLER

SON EKLENEN İCRA İHALELERİ

Tarih
İhale Türü
 
ara
icra ihale rehberi
icradan önce kendin sat

İcradan En Çok Satılan Otomobil Markası Renault

İcradan En Çok Satılan Otomobil Markası Renault
İcra ihalelerinden en çok satın alınan malların başında konut ve otomobiller gelmektedir. Özellikle bu hayli masraflı olan malların piyasanın neredeyse yarı fiyatına alınabiliyor olması icradan otomobil alımlarını arttırmıştır. Sadece normal araçlar değil lüks otomobiller de icra ilanları sitelerinde yerini almaktadır. Örneğin birçok ünlünün icralık Porche marka araçlar beklediğinin haberleri basında sık sık yayınlanmaktadır.

İcradan En Çok Satılan Otomobil Markası Renault

İcra ihalelerinden en çok satın alınan malların başında konut ve otomobiller gelmektedir. Özellikle bu hayli masraflı olan malların piyasanın neredeyse yarı fiyatına alınabiliyor olması icradan otomobil alımlarını arttırmıştır. Sadece normal araçlar değil lüks otomobiller de icra ilanları sitelerinde yerini almaktadır. Örneğin birçok ünlünün icralık Porche marka araçlar beklediğinin haberleri basında sık sık yayınlanmaktadır. Üyelerimiz arasında bu tarz alımlar yapan ve bekleyen ünlülerin sayısı gittikçe artmaktadır. Ancak genellikle lüks araçlar icraya çok sık düşmemektedir. Peki, otomobil icra ilanları istatistikleri ne durumda? Otomobil piyasasına bir de icralık istatistikleri yönünden bakalım.

2014 yılında icradan satılık olarak ilanları yer alan otomobillerden en fazla satışa sunulan Renault olmaktadır. Renault marka otomobillerden icra ilanlarında en çok yer alan modeller ise Symbol, Clio, Megane, Fluence, Megane II, Clio Symbol şeklinde sıralanmaktadır. Renault markasından sonra sıralamalarda yer alan diğer markaların sıralaması ise en fazla satışa çıkandan en az satışı yapılana doğru Fiat, Ford, Hyundai, Volkswagen, Tofaş, Opel, Bmw, Mercedes, Audi, Toyota, Citroen şeklindedir. İstatistiklerden de anlaşılacağı gibi piyasada en çok tutulan otomobil markaları icra ihalesine doğal olarak daha çok çıkmaktadır. Diğer yandan lüks araçlar da icradan satışa çıkarılabilmektedir.

İster piyasada tutulan isterseniz de lüks araç almak isteyin piyasanın yarı fiyatına yakın alım yapmak istiyorsanız Türkiye’nin bir numaralı icradan satılık ilanları sitesini takip edebilir, dilerseniz gold +plus üyelik ile tüm icra hizmetlerinden yararlanabilir, danışmanlarımızdan bilgi alabilir ve avukatlarımız ile ihalelere katılarak en karlı alışverişi yapabilirsiniz. Üstelik yedi emin deposunda aracın özelliklerini inceleme konusunda da danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. sabri s.
21-02-2016 21:13
bütçeme göre uygun araç arıyorum yardımcı olabilirmisiniz
icraburada.com
07-03-2016 15:39
Merhaba sabri s., bütçenize uygun yüzlerce ürüne www.icraburada.com adresimize üye/abone olarak ulaşabilir, arzu ettiğiniz ürünler ile ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bilginize rica ederiz. Detaylı bilgi için 444 9 230
Özgür B.
06-04-2017 14:09
GOLD+PLUS hizmeti almadan otomobil alımı bilgileri veya satın alma işlemleri başvurusu yapılamıyor mu?
icraburada.com
07-04-2017 17:33
Değerli Üyemiz İcraburada.com sayfamızdan Gold Olmadan detaylara ulaşamaz herhangi bir karlı alım yapamazsınız. bilgi 444 9 230

Yorum Yap
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz