DOSYA NO ARA

Dosya No
İhale Türü
ara

HABERLER

SON EKLENEN İCRA İHALELERİ

Tarih
İhale Türü
 
ara
icra ihale rehberi
icradan önce kendin sat

İcradan traktör alımında ki avantajlar!

İcradan traktör alımında ki avantajlar!
Bilindiği üzere 0 traktör fiyatlarının oldukça yüksek olması, çiftçileri veya traktör sahibi olmak isteyenleri 2.el alım yapmaya zorunlu kılıyor.

 

 

 

 

 

 

 

Son yıllarda icra sektörünün gelişmesi ile birlikte, icradan traktör alımları da bir hayli artmaya başladı. İcradan alım yapmanın 2.el alım yapmaktan bir farkı olmadığını düşünürsek, icradan traktör alırken nelere dikkat edilmeli? İcradan alım yaparken sizlere ne gibi ayrıcalıklarımız oluyor bunları bu yazımızda inceleyelim.

 

Öncelikle traktör alırken nelere dikkat edilmeli ve nelere dikkatle bakılmalı bunları açıklayalım. Eğer 2.el traktör iyice araştırılmamış ve dikkatle seçilmemişse ileride size sürekli masraf çıkartabilir ve daha ciddi sorunlara yol açabilir. Hatta dikkatle seçmediğiniz bir traktör aldığınızda çıkarttığı masraflar ile birlikte sıfır fiyatına yaklaşabilir hatta bazen sıfır traktör fiyatını bile geçebilir. Bu yüzden alım yaparken çok dikkat edilmeli.  Traktör alırken öncelikle traktörü hangi amaçla alacağınızı veya nerede kullanacağınızı, ne kadar yük bindireceğinizi düşünmeli buna göre alım yapacağınız traktörün sizin işinizi görecek olan işlevsel noktalarını kontrol etmelisiniz. Örneğin traktörünüzü balya yapımında kullanacaksanız traktörün kuyruk mili ve ilgili yerlerine dikkat edilmelidir. Ancak en sağlam olanı mümkünse traktörü çalıştıracağınız alanda yani tarlada denemektir. Ama tabi ki bu uzaktan 2.el traktör alındığında pek mümkün olmayan bir durumdur. Ama en başta üfleme yapıp yapmadığına dikkatle bakılmalıdır.

 

Genellikle her işte olduğu gibi, traktör alırken de işin ustasıyla birlikte traktöre bakmak en doğrusudur. Traktörü deneyebilecek imkânınız var ise, traktörü kendinizin denemesini ve her vites geçişinden sonra traktörün çıkardığı sesleri dikkatle dinlemenizi öneririz. Traktör sahibi kişilerin genellikle arzuladığı bir diğer durum ise yakıt sarfiyatının düşük fakat performansın yüksek olmasıdır. Bunun için traktörün performansı araştırılmalı ve yakıt sarfiyatı kontrol edilmelidir. İcralık traktör alan kişilerden öğrenilen bilgilere göre ise icradan Massey Ferguson ve New Holland marka traktörlerde alım sonrası daha az problemlere rastlanmaktadır.

 

Peki, icradaki ayrıcalıklar?


Öncelikle icradan alım yapmanın 2.el alım yapmaktan hiçbir fark olmadığını belirtelim. Hatta eğer aralarında bir fark var ise bu fark da icradan alım yapmanın daha avantajlı olmasıdır. Sizde elinizde ki bütçe ile çok daha iyi traktörlere sahip olmak istiyorsanız icradan traktör almak tam da size göre! Gold+Plus üyemiz olduktan sonra size özel bir danışmanınız oluyor. Size ulaşıyoruz ve nasıl bir traktör istiyorsunuz, traktörü hangi amaçla kullanacaksınız öğreniyoruz. Size göre bir filtreleme yapıyoruz. Ve sizin istediğiniz tarzda bir traktör bulduğumuz zaman önce o traktörün piyasa değerini araştırıyor ve sizin bu traktörü aldığınız zaman kazancınız ne kadar olur size bildiriyoruz. Traktörü beğenmeniz halinde ise, bu traktörün dikkat edilmesi gerekilen yerleri çok iyi biliyoruz. Traktörü sizin için en ince detayına kadar araştırıyoruz.

 

 Gerek traktörün lastikleri sağlam mı,  gerek kuyruk mili sağlam mı tüm bunları araştırıyoruz. Size bu traktör hakkında detaylı bir analiz raporu veriyoruz. Bu traktörü beğenmeniz halinde ise, isterseniz size ihale bilgilerini daha detaylı ulaştırıyor isterseniz ise sizinle birlikte ihale katılıyoruz.

 

 

 Yunus ö.
22-02-2017 00:13
Nasıl alabilcez
icraburada.com
22-02-2017 10:49
Merhaba Yunus Bey, İcra ihaleleri kârlı alımlardır. piyasa da aldığınız bir ürünü icrada yarı fiyatından açık arttırmaya sunulduğunu göreceksiniz. sizlerin bu konu hakkında bir araştırma yapmasına yada bilgisi olmasına gerek yok çünkü icraburada.com sayfamıza kayıt olduğunuzda detaylar sayfada yer almaktadır. yada 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaradan ulaşabilirsiniz. Şimdiden Kârlı alımlar diliyorum.
Ahmet y.
27-10-2017 17:35
Ödememiz gereken gereken peşinat ve ihale şartlarını da yazarsanız iyi olur
icraburada.com
29-05-2018 15:50
İhaleye katılmak için icra müdürlüğüne muhammen bedelin %20 sini yatırıyorsunuz. İhale size kalmazsa paranızı aynı anda geri iade alıyorsunuz. Kazanırsanız geri kalan tutarı araçlarda 7 gün içerisinde yatırmanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz 444 9 230
İbrahim k.
14-05-2018 08:28
Mesela traktöre 22bin TL diyor gerçek fiyatı mı bu yoksa ekstra ödeme yapıyor muyuz
icraburada.com
29-05-2018 15:02
Merhaba İbrahim Bey icra ihalelerinde her Türlü Araç gayrimenkul karlıdır. hangi araça baktığınızı bilemiyorum binlercesi var detaylar için www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz