DOSYA NO ARA

Dosya No
İhale Türü
ara

HABERLER

SON EKLENEN İCRA İHALELERİ

Tarih
İhale Türü
 
ara
icra ihale rehberi
icradan önce kendin sat

İcralı Malların Satışı

İcralı Malların Satışı
Sitemizden kârlı bir şekilde kendisine mülk edinmek isteyen herkes güvenle faydalanabilir

Sitemizden kârlı bir şekilde kendisine mülk edinmek isteyen herkes güvenle faydalanabilir. Sitemizde icralık araç’dan, icralık daire 'ye- icralık arsa 'dan icralık tarla 'ya , icralık büro 'dan  icralık fabrika kadar ; icralık adına aradığınız her şeye ulaşmanız mümkün. Sitemiz Türkiye genelinde tüm icra ihalelerini içermektedir.Türkiye’nin en geniş datasına sahip icra ihale sitesidir. Unutmayın; Kâra giden yol icraburada.com’dan geçer!mehmet a.
14-08-2014 12:10
İhale Şartnamesi İçin Tıklayınız İstanbul Maltepe Otomobil İcra Dairesi***** İcra DairesiDosya Numarası***ŞehirİstanbulİlçeMaltepeSemtBüyükbakkalköyMarkaHyundaiModelElantra Model Yılı2005 Şasi No***** Özellikler***** Piyasa Fiyatı20000 TL Tramer Bilgisi***** 1. İhale Tarihi**-08-2014 2. İhale Tarihi**-08-2014 İhale Saati***** Muhammen Bedel10.000,00 TL Açıklama***** 1. İhale Bedeli (%50)5.000,00 TL 2. İhale Bedeli (%50)5.000,00 TL bu şartlardaki arcı sizin aracılığınızla bana anahtar teslim fiyatı kaç TL olur.
icraburada.com
27-09-2014 15:03
Merhaba Mehmet a. , İcradan alım yaptıktan sonra, bir takım ödemeleriniz söz konusudur. Bu ödemeler icradan olsun olmasın tüm alım satımlarda devlete ödenen vergilerdir. Yani icradan değilde 2 el piyasadan bir alım yapsanızda aynı oranlarda ödemeler gerçekleştirmiş olacaksınız.Bunlar; Binek ve lüks otomobillerde ihalenin kazanılan tutarının %1 KDV si ödenir , ticari araçlarda KDV ödenir. %0,0045 damga vergisi ödenir. Gayrimenkullerde 150 m2’ye kadar olan daireler için %1 KDV, ve %0,0045 damga vergisi ödenir. 150 m2 den daha büyük daireler için KDV, %1 tellâliye, %0,0045 damga vergisi ödenir. Dükkân, tarla, arazi, arsa, fabrika vs. gayrimenkullerde ise KDV, %1 tellâliye, %0,0045 damga vergisi ödenir. Menkullerde ise KDV, %1 tellâliye, %0,0045 damga vergisi ödenir. %1 Tellaliye ödemeleri dosya işlem bitiminde tarafınıza iade edilir.
mehmet k.
03-11-2014 02:52
Ihaleye nasil basvuru yapabilirim, ihaleyi kazanamamazsam yatirdigim tutari geri alabilirmiyim?ve bu bazi araclarda anahtar ve ruhsat yok bunlarin devir islemi nasil yapiliyor
icraburada.com
06-11-2014 14:56
Merhaba Mehmet k. , Öncelikle; Türkiye’nin en geniş ve güvenilir icra ihaleleri data’sına sahip icraburada.com’a ücretsiz üyelik gerçekleştirmeniz gerekmektir. Üyeliğiniz size kısıtlı kullanım hakkı verecektir. İcra ihalelerini takip etmek ve ne zaman, nerede gerçekleşeceğini öğrenmek için hizmet paketlerimizden satın almanız gerekmektedir. Size ve bütçenize en uygun hizmet paketini satın aldıktan sonra, sitemiz icraburada.com üzerinden tüm Türkiye’deki icra ihalelerini takip edebilirsiniz. Katılmayı düşündüğünüz icra ihalesini belirledikten sonra yapmanız gereken tek şey; 1. muhammen bedelin %20’si ile icra ihalesinin düzenlendiği icra müdürlüğünde ki açık artırmaya katılmak olacaktır. İcra ihalesine katılmak için T.C vatandaşı olmak ve %20’lik teminat ile başvurmak yeterlidir. Araçlarda anahtar ve ruhsatın olmaması çok fazla problem değil. Her durumda yeniden ruhsatlandırmak yapmak durumundasınız. Günümüz teknolojisi ile anahtarı olmayan araçlarda, yönlendireceğimiz anahtarcı ile aracınızın orijinal anahtarını bir kaç saat içerisinde araç başında teslim alabilirsiniz.(Anahtarı olmayan araca ait anahtar yapımı için öncelikle Gold +PLUS departmandan bilgi alınız.)
gökhan ö.
02-12-2014 19:46
İhaleye katılırken sizden aracın veya gayrimülkün değerinin ne kadar olacagını belirten ve ihalede benimle gelip yardımcı olabilecek bir durum sözkonusumudur?
icraburada.com
03-12-2014 18:26
Merhaba Gökhan ö , elbette. Sizin adınıza kazanç durumunuza ilişkin bir araştırma sağlanıp, risk analizleriniz yapılıyor olacaktır. İcra ihalelerine kendinizde katılabileceğiniz gibi Gold+Plus hizmetimizin sunduğu sayısız ayrıcalıklardan biri olarak bizim ile de katılabilirsiniz. Bizim ile katılmanız durumda; ihalenize icra konusunda uzman bir exper ve avukata iştirak edecektir( İhale alımı gerçekleştiği taktirde sadece muhammen bedeli üzerinden avukat ve eksper ücreti alınıyor, sizin adınıza alım gerçekleşmediğinde ise sadece yol parası alınıyor. Yani siz kazanırsanız biz kazanıyoruz). icraburada.com ’un ihale başarısının da 0’e yakın olduğunu düşünürsek; bizim ile katılmanız durumunda ihalenize uzman kişiler katılacak ve almayı düşündüğünüz icralık malı, uzman kişiler aracılığıyla bir nevi garanti altına almış olacaksınız. Üstelik Gold+Plus üyeliği tercih etmiş olmanız durumunda(ayrıntılı bilgiyi üstte yer alan menüdeki Gold+Plus sekmesine tıklayarak yada (0212)963-11-23 numaralı telefon numarasını arayarak danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.)İhaleye katılamadan önce ihalesine katıldığınız icralık ürün hakkında danışmanız tarafından ayrıntılı bir bilgilendirilme avantajına sahip olacaksınız.
ayhan
17-12-2014 17:23
ihaleye katıldım ve %20 lik teminatı yatırdım ,ürün alamaz ve ya almazisem yatırdıgım bütün tutarı geri alabiliyormuyum,birde ihale 2. ihaleye sarkar ise ayrıyetten bir ücret yatırmam gerekiyormu ?
icraburada.com
23-12-2014 15:10
Merhaba ayhan . , ihaleye katılım yapıp, en yüksek teklifi vermeyerek ayrılmak istiyorsanız, hiç bir kayba uğramadan %20 teminatınızı geri alabilirsiniz. 1. ihale de ürün satılmaz ve 2. ihalede satılmak üzere satışta çıkarılırsa, 1. ihalede yapıldığı gibi %20 teminat ile Türkiye Cumhuriyeti kimliğinizi verip ihaleye katılım yapabilirsiniz.
engin
31-12-2014 04:40
Ben ev yada araba almak istiyorum icradan biraz arastirma yaptim ihaleyi kazandiktan sonra fesih davasi aciyolarmis karsimiza bide bole sorun cikarsa ne yapacaz siz bizim adimiza girdirginiz zaman bole durumlari nasil cozuyorsunuz adan zye tertemiz ertesi gun satabilecekmisim gibi sorunsuz bir sekilde bizim adimiza aliyormusunuz madur olmaktan korkuyorum
icraburada.com
31-12-2014 16:50
Merhaba engin . , Gold +PLUS hizmetlerimize dahil olduğunuzda ücretsiz olarak "Danışmanlık Hizmetlerimizden" faydalanıyor olabileceksiniz. Talebinize ilişkin avukat ve eksper hizmeti aldıysanız, % 100 'e yakın bir başarı ile ihaleniz olumlu sonuçlanacaktır. Borçlar kanunu ile satışa konu olan bu ürünlerde yasal prosedürler söz konusudur. Taktir edersiniz ki avukat ve uzmanlar ile ihale katılım ve diğer süreçlerini takip ettiğimiz için, olası riskli haller de bu konu size zaten görülmesi durumunda aktarılıyor olacaktır. İhalenin feshini, 818 sayılı Borçlar Kanunu’nun 226 ncı maddesinde yazılı sebepler de dahil olmak üzere yalnız satış isteyen alacaklı, borçlu, tapu sicilindeki ilgililer ve pey sürmek suretiyle ihaleye yurt içinde bir adres göstermek koşuluyla iştirak edenler tetkik merciinden şikayet yolu ile ihale tarihinden itibaren yedi gün içinde isteyebilirler. İhaleye fesat karıştırılmış olması, Artırmaya hazırlık aşamasındaki hatalı işlemler, İhalenin yapılması sırasındaki hatalı işlemler, Alıcının taşınmazın önemli nitelikleri hakkında hataya düşürülmüş olması. Gibi nedenler ile ihalenin feshi talep edilebilir. Ancak ihalenin feshini şikayet yolu ile talep eden ilgili, vaki yolsuzluk neticesinde kendi menfaatlerinin muhtel olduğunu ispata mecburdur. Yersiz bir itiraz olur ise, şikayetçi tarafa cezai müeyyide uygulanması kaçınılmaz bir hal alacaktır. Ancak taktir edersiniz ki satış dosyasına baktığımız için, hukuken bir problem görülmeyen satışlara yönlendirdiğimiz ortadadır. Bizim yönlendirmelerimiz, size kazanç getirecektir. Bu sebeplerden ötürü, bahsi geçen sorunuza ilişkin, çok daha detaylı bir bilgi aktarabilmemiz için 0212 963 1 123 numaralı Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilir, detay ve bilgi alabilirsiniz.
engin
05-01-2015 02:59
Gold+plus fiyati yillik ne kadar mesala bizim adimiza ihaleye girdiniz siz nekadar komisyon aliyosunuz anahtar teslimi size ne kadar oderim ev yada araba icradan aldiktan sonra hemen satabilirmiyim satarsam devlet ayriyetten vergi alirmi ornegin yuksek model bi araba aldimgeriye donuk trafik cezasi ogs hgs kopru gecisi cezasi vergi muane ruhsat ismemleri yediemin otopark arac uzerine baska borc bunlarbanami ait oluyo yoksa aldigimiz bedeldenmi tasil ediliyo örnegin alacam arabada herhangi hasar varmi koportada motorda ev aldigimiz zamanda icinde oturan varsa onu nasil cikaririz icrdan gercekten ev yada araba alip satmayi dusunuyorum yardimci olursaniz memnun olurum.
icraburada.com
06-01-2015 15:11
Merhaba engin . ,sorduğunuz sorulara ilişkin yanıtların eksik olmaması için, (fiyatlandırmalar enflasyon ile orantılı artış yahut düşüş yaşayabilir.) bu sebeple tarafımıza 0212 963 1 123 numaralı Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetlerimize ulaşıp, detay almanızı rica ederiz. Yahut arzu ettiğiniz hususta merak ettiğiniz bir çok sorunun yanıtına http://www.icraburada.com/sss adresimizden ulaşabilirsiniz. Aldığınız araca ilişkin olarak geçmiş dönem borcu sizi değil, evvelindeki borç muhatabı kimse ise onu bağlar. Bu sebeple geçmiş dönem borçlarına ilişkin bir ödemeniz olmaz. Borç ve mevzuata ilişkin aşamalarda Gold +PLUS departmanımız sizinle çalışmaktan memnuniyet duyacağını hatırlatmak isteriz. Bunun yanı sıra, aldığınız üründe satışına ilişkin ön görülen bir satış süresi yoktur. Özetle, ruhsat yahut tapu çıkarttığınız zaman hemen sonra satışını verebilirsiniz.
emrullah
15-05-2015 15:52
Fiyatlara baktim gerçekten yari fiyatına peki sunu merak ediyorum bu ihalelere siz neden kendi aadınıza girmiyorsunuz alıp satmış olduğunuz her araçta en az 50 bir kar oranı var bu sizi neden tatmin etmiyor aldiguz her aracı piyasa fiyatının 5 binlira altına verirseniz kapış kapış gider merak ediyorum bu sorular yuzununden kayıt yapmaya cekiniyorum
icraburada.com
15-05-2015 16:55
Merhaba emrullah . , aslında mütevazı olmak istedik, hakkımızda ne söylenecekse bunu başkaları takdir etsin istedik. Ama “hakkımızda” bölümü olmazsa olmazmış; biz de mecbur biraz kendimizden bahsedeceğiz elbette. İcraburada.com, 2005 yılından bu yana , finans sektöründe faaliyet göstermiş, önemli kredi anlaşmalarına imza atmış, ismiyle müsemma Caner Çakı tarafından kuruldu. Ne derler bilirsiniz, “Alırken kazanılır”, işte biz karlı bir yatırım fırsatı olarak gördüğümüz icralık gayrimenkul ve icralık taşıtlarla ilgili olarak bu şiardan yola çıkarak hareket ediyoruz. Ve bizim gibi düşünen kişiler için icradan taşıt ve gayrimenkul alımında takip, bilgilendirme, analiz ve raporlama gibi işlerin peşinde koşturuyoruz. Üstelik kocaman bir uzman ekip, sadece bu konuyla ilgileniyor ki, icra ihalelerinden yapılan alımlarda risk en az düzeye insin. Ekip demişken, aramızda kimler yok ki! Hukuk danışmanları, icra takip yetkilileri, özel müşteri temsilcileri, veri tabanı yöneticileri, risk analizciler. Hatta sizinle ihalelere giren eksper takımı bile var. Çünkü zor diye bir şey yoktur, imkânsız zaman alır diye düşündük ve hem gereken zamanı verdik hem de tüm yatırımımızı bu amaçla gerçekleştirdik. Kimileri böyle şeyler yapınca müşteri memnuniyeti, yüzde yüz güven falan diyor, biz ise sadece işimizi, profesyonelce yapıyoruz; sonuç doğal olarak kaçınılmaz oluyor. Örnek vermek gerekirse, icraburada.com, her gün 400’den fazla yayın takip ediyor ve Türkiye’de en çok icra ihalesi indeksleyen site oluyor, üstelik icralık gayrimenkul ve taşıtları sadece indekslemiyor bir de üzerine danışmanlık, ihalelere katılım, eksper desteği ve hukuksal temsilci yani avukatlık hizmeti veriyor. Uygun bütçe ve istenilen şartların sisteme girilmesi ile özelliklere uygun bir icra ihalesi olması durumunda müşterilerin haberdar edilmesi güzelliği, filtreleme imkânı, resimli icra ihaleleri, icra ihalesi istihbarat birimi… Yani hangi birini sayalım! Şimdi evet bunları biz yapıyoruz deyince tabii insan kendini biraz tuhaf hissediyor ama gerçekleri de birilerinin anlatması lazım. Son olarak, icraburada.com’un, bir CNC Bilişim markası olduğunu da sözlerimize eklemek isteriz. Şimdi size vizyonumuzu misyonumuzu da söyleyelim. Efendim malumunuz, Türkiye Cumhuriyeti bir hukuk devleti, biz de naçizane icra ihalelerine katılımı arttırmak ve icra ihaleleri takibinde yasalık, güven ve hakkın tecellisi hususunu görev edindik. Zira icradan gayrimenkul ve taşıt almak önemli bir yatırım; bunun için en uygun ve en sağlıklı şartların hazırlanması da bizim misyonumuz. Vizyonumuza gelirsek, yukarda değerlendirmelerinize arz ettik; biz bu işte varız. Ve emelimiz, icra ihaleleri dendi mi akla gelen ilk marka olmaya devam etmek. Ve bunu güvenilirliğimiz, saygınlığımız ve sağladığımız fayda ile yaratmak. Önemli olan kazanmak ama insan da kazanmak. Bizim vizyondan anladığımız budur.
Sila
10-07-2015 08:17
İcralik mallar için( ev yada araba )bankalardan kredi cekilebiliyor mu. Memurlar için
icraburada.com
13-07-2015 10:29
Merhaba Sila . , konuyla ilgili başvurunuzu bir bankaya iletebilir, detay ve bilgi alabilirsiniz. (Bireysel kredi kullanımı uygundur.) Bilginize rica ederiz.
harun u.
09-09-2015 19:22
merabalar destek hattı yada iletişim hattı gibi numaralraınız kullanılmıyor arıyorum açan olumuyor 0212 963 11 23 numaranız kulanılmıyor gold üylik hakkında bilgi alıcam nasıl olabilirim diye yapamıyorum ilginiz için teşşekürler
icraburada.com
23-09-2015 17:21
Merhaba harun u. , mesai saatlerimiz dahilinde ulaşmanızı rica ederiz. http://www.icraburada.com/iletisim adresinden iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Gold +PLUS üyelik hizmetleri ile ilgili yetkililerimiz tarafınıza ulaşıyor olacaktır. Bilginize rica ederiz.
Evren k.
11-09-2016 12:38
Arac ilanlarında ruhsat yok anahtar yok yazıyo bu aracı alabılıyormuyuz alırsak ruhsat anahtar nasıl olacak
icraburada.com
22-02-2017 09:45
Merhaba Evren Bey, Bu araçlar genelde park halinde iken plaka sorgusunda yakalanan araçlardır. Anahtar ruhsatın olmaması gerçekten olmadığı anlamına gelmez. otoparka %90 teslim edilir sadece şartnamede yok yazar ayrıca diyelim ki ruhsat yok ruhsatın olmamasının maddi yada manevi herhangi bir etkisi yani zararı yok çünkü her durumda devlet tescile bakar. detaylar için 444 9 230 www.icraburada.com
onur ç.
14-06-2017 11:26
merhabalari ihaleden önce araçları görme şansımız oluyor mu? ayrıca bahsi geçen araçların hasar durumu var ise bunlar bize bildiriliyor mu?
icraburada.com
30-06-2017 17:01
icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
29-10-2020 00:17
Araç aşmak istiyorum
icraburada.com
29-10-2020 09:47
www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz