DOSYA NO ARA

Dosya No
İhale Türü
ara

HABERLER

SON EKLENEN İCRA İHALELERİ

Tarih
İhale Türü
 
ara
icra ihale rehberi
icradan önce kendin sat

İcralık Araç Nasıl Alınır?

İcralık Araç Nasıl Alınır?
İcralık Araba Nasıl Alınır? İcradan Araç Nasıl Alınır? İcradan İhaleyle Satılan Araçlar

 İcra ihalelerinde satışa çıkan taşıtların piyasa değerinin yarı fiyatına işlem gördüğünü biliyor muydunuz?

 

Önceki dönemlerde belirlenen değerinin `’ı üzerinden açılan ilk ihalelerin yerini yeni düzenlemelerle P’lik açılış bedelinin aldığı icralık araç ihaleleri, pek çok kişi için oldukça rağbet gören bir yatırım alanı olarak kullanılıyor.

 

Borçluların borçlarını ödemeleri hususunda büyük önem arz eden icra ihalelerinden icralık araç almak, sağladığı avantajlar ve satın alınan malın güvenliği konusunda verilen devlet güvencesi ile 2.el otomobil alımlarından dahi daha sağlıklı bir yöntem olarak dikkat çekiyor.

 

İhaleler tamamen devlet kontrolü ve güvencesi altında gerçekleşiyor. Gelin, hep birlikte icradan araç almanın önemli noktalarına bakalım.

 

İcralık Araç İhalelerine Katılım Nasıl Yapılıyor?


İcralık arabalar ın ihalelerine sadece nüfus cüzdanınız ve ihale katılım bedelinin ’si ile katılabilirsiniz. İsteyenler, ihaleye nakit para yerine bankalardan alabilecekleri teminat mektubu ile de katılabilirler.

 

İhaleler, yediemin otoparkında, icra müdürü, yediemin otopark yetkilileri, tellal ve hatta gerekirse polis eşiğinde gerçekleşir. İhalelerin gerçekleştiği alan 24 saat kameralarla izlenmektedir. İhalelerin güvenliği tamamen devletin sorumluluğu altındadır. Ayrıca ihaleye fesat karıştırmanın hapis cezasına kadar uzanan ağır cezaları vardır.

 

Araçlar Hakkında Alınan Bilgiler Yeterli mi?


Satışın gerçekleşmesinden sonra, araç teslim alınırken; daha önceki bilgilerin dışında herhangi bir eksik, arıza ya da beklenmedik bir masraf gösterilmesi halinde kişi dilerse davanın feshini isteyerek satışı iptal edebilmektedir. İcralık araçlarla ilgili ödemeler, resmi olarak belirlenebilen önceden bilinen ödemelerdir. Yediemin otoparklarında, satışın sonrasında gerçekleşen ve tutanaklarda yer almayan arızalardan, satın alan kişi sorumlu değildir.

 

İcralık Araba İhalelerinde Usulsüzlük Yapılabildiği Doğru mu?


Özellikle çok fazla bahsi geçen “ihale mafyası” tabirinin, icra ihaleleri için geçerli olmadığını söyleyebiliriz. İhaleler kamera ile izlenir ve devlet görevlileri tarafından yönetilir. O an gerçekleşecek en küçük bir şüphe uyandırıcı gelişme, yetkililere bildirilmesi halinde ihaleyi ertelemeye kadar gidebilecek sonuçlar doğurur. Üstelik ihaleye fesat karıştırmanın hapis cezasına kara uzanan ağır cezaları vardır.

 

Satış Sonrasında Araçta Bilinenden Farklı Özelliklerle Karşılaşırsam Ne Olur?


İhalaler, tellal'ın “Sattım, Satıyorum” cümlesi ile sonlanır. Bu aşamadan sonra yapılması gereken ve bedeli önceden belirlenen resmi harç ve bedeller ödenerek aracınıza sahip olursunuz. Ancak şayet araçta, resmi dokümanlarda yer almayan, eksik ya da yanlış bir durum tespit edilmesi ve resmi mercileri bildirilmesi halinde davanın feshini isteyebileceğinizi daha önce belirtmiştik. Bu gibi durumlarda, ödenen tüm tutarlar 7 iş günü içerisinde tarafınıza iade edilecektir. Oluşabilecek kötü bir senaryoda, para iadesinde resmi nedenlerle bir gecikme yaşanırsa, devlet içerdeki paranıza faiz işletecektir. Yani dava için yatırılan tüm harç ve bedeller hiçbir değer kaybına uğramayacaktır.

 

icraburada.com ile Zahmetsiz ve Güvenli Alımlar Yapabilirsiniz


www.icraburada.com size pek çok kolaylık ve hizmet sağlar. Siz de binlerce Gold Plus üyemizden biri olarak, icra ihalelerini arkanızda tam donanımlı bir ekip ile takip edebilirsiniz.

 

İcralık Taşıt Alımlarında Gold Plus Hizmetler icraburada.com’da


2. ihaleye katılanların bilgisine ulaşın

 

İhaleye katılım için profesyonel danışmanlıktan faydalanın

 

Hasar Kayıt, tramer,  bilgileri edinin

 

İhaleye bünyemizdeki avukat ve uzmanlar aracılığıyla katılın

 

Sizin Adınıza Biz Halledelim!


İcra dairesiyle muhtemel olan diyalogların fiziki bir şekilde adınıza kurulması

 

Vergi dairesine ödenecek damga pulu ve kvd ‘nin adınıza ödenmesi

 

Belediyeye ödenecek tellaliyenin adınıza ödenmesi

 

Teknik cihazlar ile araçların muayenesi (boya kontrolü) adınıza yapılsın

 

İhale öncesi kısa ve uzun vadeli kârınızın adınıza araştırılsın

 

Dosya takibi 7 gün boyunca sizin adınıza yapılsın

 

 

 Taşıt danışmanı

 

 Eksper

 

 Hukuk desteği

 

 Adınıza vekâleten avukat desteği

 

Ücretsiz Danışmanlık hizmeti Ücretsiz Asistan hizmeti sunduğumuz hizmetlerden bazıları.Not: İhale alımı gerçekleştiği takdirde sadece muhammen bedeli üzerinden avukat ve eksper ücreti alınıyor, sizin adınıza alım gerçekleşmediğinde ise sade yol parası alınıyor. 

 

Yani siz kazanırsanız biz kazanıyoruz. 

 Musa ı.
12-07-2014 10:37
güzel
Sevan M.
27-08-2014 13:30
avukat ve exper ücreti ne kadar veya % kaç?
icraburada.com
27-09-2014 15:14
Merhaba Sevan M., icra ihalelerine kendinizde katılabileceğiniz gibi Gold+Plus hizmetimizin sunduğu sayısız ayrıcalıklardan biri olarak bizim ile de katılabilirsiniz. Bizim ile katılmanız durumda; ihalenize icra konusunda uzman bir exper ve avukata iştirak edecektir( İhale alımı gerçekleştiği taktirde sadece muhammen bedeli üzerinden avukat ve eksper ücreti alınıyor, sizin adınıza alım gerçekleşmediğinde ise sadece yol parası alınıyor. Yani siz kazanırsanız biz kazanıyoruz). icraburada.com’un ihale başarısının da 0’e yakın olduğunu düşünürsek; bizim ile katılmanız durumunda ihalenize uzman kişiler katılacak ve almayı düşündüğünüz icralık malı, uzman kişiler aracılığıyla bir nevi garanti altına almış olacaksınız. Üstelik Gold+Plus üyeliği tercih etmiş olmanız durumunda(ayrıntılı bilgiyi üstte yer alan menüdeki Gold+Plus sekmesine tıklayarak yada (0212)963-11-23 numaralı telefon numarasını arayarak danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.)İhaleye katılamadan önce ihalesine katıldığınız icralık ürün hakkında danışmanız tarafından ayrıntılı bir bilgilendirilme avantajına sahip olacaksınız. Avukat ve Exper ücreti alınmaksızın ihalenize katılım yapılır. İhalenize katılım için sadece vekaletiniz ve yol masrafı alınır.(Satış şartlarını tamamlamanız gerekmekte.) İhaleden ürün alınırsa, cüzi bir bedel alınır. Arzu ederseniz bizlere ulaşarak uygun fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.
Gökhan ş.
10-10-2014 19:08
Herkeze slm gold üyeyim yaklaşık bir ay oldu ama daha bi araç nasip olmadı bekliycez artık
Ramazan Z.
19-10-2014 13:51
Degerli Icra burada yetkilileri; "Not: İhale alımı gerçekleştiği takdirde sadece muhammen bedeli üzerinden avukat ve eksper ücreti alınıyor" u biraz da aciklayabilirmisiniz? Mesela bu %5, , gibi bir mikrarmi? Tesekkurler
cuneyt u.
23-10-2014 15:10
2500 tllik bir aracin ihalesine benim adima sizin girdiginizi dusunursek bizim herşey dahil benim cebimden kaç para cikipda o araca sahip olabilirim
Murat Ö.
25-10-2014 22:42
Aslında ben kendime ve bütçeme göre bı araç almayi düşünüyorum aslında tam olarak bi bilgi almak gerekır
icraburada.com
06-11-2014 15:32
Merhaba Gökhan ş. , konu ile ilgili olarak bilgi ve öneride bulunmamıza karşılık, Gold +PLUS hizmet yetkilinizden daha öncesinde avukat ve hukuk desteği talep etmediğiniz bilgisine ulaştık. Size özel danışmanınıza konuyu aktardık. Size kısa süre sonra ulaşıyor olacağız.
icraburada.com
06-11-2014 15:34
Merhaba Ramazan Z. , fiyatlandırmalar ve doğabilecek masraflar ile ilgili 0212 963 1 123 numaralı Çağrı Merkezi - Müşteri Hizmetleri 'nden bilgi alabilir, yazılı olarak talep edebilirsiniz. Bilginize rica ederiz.
icraburada.com
06-11-2014 15:52
Merhaba cuneyt u. , İcradan alım yaptıktan sonra, bir takım ödemeleriniz söz konusudur. Bu ödemeler icradan olsun olmasın tüm alım satımlarda devlete ödenen vergilerdir. Yani icradan değilde 2 el piyasadan bir alım yapsanız da aynı oranlarda ödemeler gerçekleştirmiş olacaksınız. Bunlar; Binek ve lüks otomobillerde %1, jeep ve diğer ticari araçlarda KDV ödenir. KDV haricinde %1 tellâliye ve %0,0045 damga vergisi ödenir. Gayrimenkullerde 150 m2’ye kadar olan daireler için %1 KDV, %1 tellâliye ve %0,0045 damga vergisi ödenir. 150 m2 ve daha büyük daireler için KDV, %1 tellâliye, %0,0045 damga vergisi ödenir. Dükkân, tarla, arazi, arsa, fabrika vs. gayrimenkullerde ise KDV, %1 tellâliye, %0,0045 damga vergisi ödenir. Menkullerde ise KDV, %1 tellâliye, %0,0045 damga vergisi ödenir. Tellaliye ödemeleri satış bittikten sonra icra müdürlüğünden geri alınır.Bunun yanı sıra 1. İhalenin muhammen bedelin (bilir kişice takdir edilen piyasa fiyatı) P’si + masraflar ve 2. İhalenin de P’si + masraflar kıstasına göre sonuçlandığını düşünürsek ve ihale başlangıç fiyatına çok yakın bir fiyattan ihaleyi alabilirseniz. Satış Fiyatı : 18.000 Kar : 6.435 Kar Oranı : % 57.39 olabilir. Detaylı bir bilgi için 0212 963 1 123 numaralı Çağrı Merkezi - Müşteri Hizmetleri 'nden bilgi alabilirsiniz.
icraburada.com
06-11-2014 15:53
Merhaba Murat Ö. , merak ettiğiniz bir çok sorunun yanıtına http://www.icraburada.com/sss adresinden ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz. Daha detaylı bir bilgi için 0212 963 1 123 numaralı Çağrı Merkezi - Müşteri Hizmetleri 'nden destek alabilirsiniz.
Süleyman Ç.
18-11-2014 12:30
Merhaba benim dusuncem eger vatandasa amac hizmet ve karlı bir yatirim sunmaksa bunu üye olduktan sonra ihaleleri ve bilgilerini vermekir ama avukat ve eksekspertiz icin tabikide bisey diyemem bu ek hizmete girer riski azaltir bu dogaldir ve vatandaşın tercihine kalır.
serdar b.
09-12-2014 12:48
Mrb . Benim istedigim Aracı ihalesine.siz benim adıma gşrebilirmisiniz. Teminatı ben burdan yatıracam olurmu.
icraburada.com
12-12-2014 10:38
Merhaba serdar b. , icra ihalelerine kendinizde katılabileceğiniz gibi Gold+Plus hizmetimizin sunduğu sayısız ayrıcalıklardan biri olarak bizim ile de katılabilirsiniz. Bizim ile katılmanız durumda; ihalenize icra konusunda uzman bir exper ve avukata iştirak edecektir( İhale alımı gerçekleştiği taktirde sadece muhammen bedeli üzerinden avukat ve eksper ücreti alınıyor, sizin adınıza alım gerçekleşmediğinde ise sadece yol parası alınıyor. Yani siz kazanırsanız biz kazanıyoruz). icraburada.com’un ihale başarısının da 0’e yakın olduğunu düşünürsek; bizim ile katılmanız durumunda ihalenize uzman kişiler katılacak ve almayı düşündüğünüz icralık malı, uzman kişiler aracılığıyla bir nevi garanti altına almış olacaksınız. Üstelik Gold+Plus üyeliği tercih etmiş olmanız durumunda(ayrıntılı bilgiyi üstte yer alan menüdeki Gold+Plus sekmesine tıklayarak yada (0212)963-11-23 numaralı telefon numarasını arayarak danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.)İhaleye katılamadan önce ihalesine katıldığınız icralık ürün hakkında danışmanız tarafından ayrıntılı bir bilgilendirilme avantajına sahip olacaksınız.
ercan Ç.
17-12-2014 13:51
icra kanalıyla aldığımız araca ait geçmiş dönem vergi borcu tirafik cezası gibi borçları varsa, bu borçlar ne oluyor. aracı alan kişimi ödüyor? aksi halde kendi adımıza tescil ettiremeyiz.
icraburada.com
23-12-2014 15:05
Merhaba ercan Ç. , trafik para cezalarının sorumluluğunun cezaya muhatap olan kişinin şahsına yönelik olması, aracı satın alan alıcının bunları ödemekle yükümlü tutulamaması hususunda Yargıtay 'ın kararları söz konusudur. Diğer kanuni durumlar ile alakadar 0212 963 1 123 numaralı Çağrı Merkezi - Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilir, detay ve bilgi alabilirsiniz.
bekir y.
24-12-2014 20:11
bende katılmak isderim ama nasıl
icraburada.com
31-12-2014 16:20
Merhaba bekir y. , Sitemiz üzerinden takip ettiğiniz icralık ürünün ihalesine katılmaya karar verdiniz. Yapmanız gereken tek şey; muhammen bedelin %20lik teminat bedeli ile birlikte icra ihalesinin yapılacağı icra müdürlüğünde bulunmak. Dilerseniz Gold+Plus üyelik paketlerimizden faydalanabilir ve alanında uzman exper ve avukat ile birlikte sizin adınıza ihalenize icraburada.com’da katılabilir ve ihaleden edineceğiniz kazancı ve ihaleyi almayı bir nevi garanti altına alabilirsiniz.
berhan o.
02-01-2015 03:55
mrb syn icraburada ekibi diyelim ki ben 15000 tl bir aracı toplam maliyeti kdv avukat vs vs toplamda kaç paraya alırım yani en son final evimin önüne arabayı kaça çekereim sizden ricam tek kalem cvp bekliyorum mesela 6000 tl masraf + 15000 tl araç 21000 tl araç kapında gibi cvp bekliyorum teşekkürler iyi çalışmalar
icraburada.com
06-01-2015 11:22
Merhaba berhan o. , taktir edersiniz ki araca ait ruhsat v.b.. masraflar değişkenlik gösterebilir. Yanlış bir bilgilendirme olmaması için, http://www.icraburada.com/sss adresinden merak ettiğiniz soruların yanıtına ulaşabilir, anlık olarak bilgi için 0212 963 1 123 numaralı Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Bilginize rica ederiz.
Murat T.
06-01-2015 15:27
Merhabalar, bazı ihale şartnamelerinde aracın eksik parçalarının olduğu ve bu eksik parçaların bilirkişi tarafından da tespit edildiği yazılı. Acaba bu eksik parçalar hakkında bilgi alabilir miyiz? Mesela; eksik parçalar, icralık aracın sahibinde olabilir mi? Aracın parçaları, araç üzerinden sökülmemiş, araç sahibine ödeme yapılıp alınacak parçalar olabilir mi? Teşekkürler.
ümit a.
06-01-2015 15:40
ya ben bitane arba almak itiyorum fiytı sıkııntı değil ama getrekirse günlük her gün bin tle seete ödeyebilirim
icraburada.com
06-01-2015 15:52
Merhaba Murat T. , bilir kişi tarafında araca ilişkin inceleme yapılıp, eksik görülen parçalara ilişkin yönlendirme söz konusu değildir. Şartnamede yer alan bilgiler ışığında aracın eksik parçalarını kabul etmiş sayılırsınız. Böylelikle temin edilmesine yönelik bireysel olarak (yedek parçacıdan) temin edebileceğinizi önerebiliriz. Araç sahibinin parçaları sökmesi ve satışa o haliyle çıkarılmasından doğan bir tespit, araç sahibinin art niyetini gözler önüne serecek, yargılanmasına neden olabilecektir. Böylelikle eksik parçaları araç sahibinden beklememeniz daha uygun olacaktır.
icraburada.com
06-01-2015 15:57
Merhaba ümit a., İcra ve İflâs Hakuku gereği nakden günlük olarak değil, mehil verilen süre içerisinde satış şartlarını gerçekleştirip, ödeme sağlanması gerekmektedir. Bilginize rica ederiz.
Muhammed ç.
09-01-2015 11:27
Meraba, araç plaka sorgulamadan istediğim plakalı araçı sorgulattım. Haciz icra var üzerinde yalnız nerede olduğunu bilmiyorum bunu öğrenme şansımız var mı
icraburada.com
27-01-2015 17:36
Merhaba Muhammed ç., Gold +PLUS üyelik hizmetlerimize dahil olabilir, tarafımızdan hukuk desteği alabilirsiniz. Böylelikle araca ilişkin bilgi sahibi olabilirsiniz. Bilginize rica ederiz.
remzi k.
30-01-2015 19:38
Bir arkadas benim için icradan araba aldı.1300tl plaka parası istiyor.plaka benim adıma çıkacakmış ama vekalet vermedim.bu durum normalmidir?
icraburada.com
31-01-2015 13:16
Merhaba remzi k. , konu hakkında avukatlarımızdan yardım alabileceğimizi hatırlatmak isteriz. Bilgi için 0212 963 1 123 numaralı Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilir, detay ve bilgi alabilirsiniz.
yahya h.
09-02-2015 22:53
merhabalar..ben bır otomobıl almak ıstıyorum vaktım olmadıgı ıcın ılgılenemıyorum icra işlerıyle yırmı bınlıralık bır otomobılın sadece size odeyecegım mıktarını ogrenmek ıstıyorum tesekkurler
icraburada.com
16-02-2015 16:59
Merhaba yahya h. ,icra ihalelerine kendinizde katılabileceğiniz gibi Gold+Plus hizmetimizin sunduğu sayısız ayrıcalıklardan biri olarak bizim ile de katılabilirsiniz. Bizim ile katılmanız durumda; ihalenize icra konusunda uzman bir exper ve avukata iştirak edecektir( İhale alımı gerçekleştiği taktirde sadece muhammen bedeli üzerinden avukat ve eksper ücreti alınıyor, sizin adınıza alım gerçekleşmediğinde ise sadece yol parası alınıyor. Yani siz kazanırsanız biz kazanıyoruz). icraburada.com’un ihale başarısının da 0’e yakın olduğunu düşünürsek; bizim ile katılmanız durumunda ihalenize uzman kişiler katılacak ve almayı düşündüğünüz icralık malı, uzman kişiler aracılığıyla bir nevi garanti altına almış olacaksınız. Üstelik Gold+Plus üyeliği tercih etmiş olmanız durumunda(ayrıntılı bilgiyi üstte yer alan menüdeki Gold+Plus sekmesine tıklayarak yada (0212)963-11-23 numaralı telefon numarasını arayarak danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.)İhaleye katılamadan önce ihalesine katıldığınız icralık ürün hakkında danışmanız tarafından ayrıntılı bir bilgilendirilme avantajına sahip olacaksınız.
fatih y.
04-03-2015 22:53
Merhabalar ... ben seyi merak ettim icrali araci kredi ile alabiliyo muyuz yoksa 1 hafta icinde parayi bir anda vermem mi gerekiyor ??? Eger kredi yle labiliyosam gold+plus uyeligini dusunuyorum
icraburada.com
06-03-2015 16:25
Merhaba fatih y. , konuyla ilgili bankanızla görüşmenizi önerir, 7 gün içerisinde satış şartlarını tamamlamanız gerektiğini hatırlatırız. Bilginize rica ederiz.
erdal ç.
09-04-2015 23:05
ben araba almak istiyorum yanlız kafama takılan soru şu:ihaleyi kaybedersek yatırdığımız teminatı geri alabiliyormuyuz?ayrıca burda yazılan araç fiyatları ihalede arta biliyormu?
icraburada.com
14-04-2015 15:30
Merhaba erdal ç. , elbette. Hiç bir kayba uğramadan ödediğiniz teminatı geri iade alabilirsiniz. Muhammen bedelin ( Kıymet Taktir Değerinin) P 'sinden satışa çıkarılıyor olur. Yarısından açılan ihaleler ise sözlü arttırım ile devam eder. En yüksek teklifi veren ürünü alır. Bilginize rica ederiz.
Akın t.
18-04-2015 13:36
Merhabalar daha önce sizin aracılıgınızla alınmış araç yada evlerin toplam maliyetiyle örnekler verebilirmisiniz yönlendirme yapmadan
icraburada.com
22-04-2015 11:11
Merhaba Akın t. , İcradan alım yaptıktan sonra, bir takım ödemeleriniz söz konusudur. Bu ödemeler icradan olsun olmasın tüm alım satımlarda devlete ödenen vergilerdir. Yani icradan değilde 2 el piyasadan bir alım yapsanız da aynı oranlarda ödemeler gerçekleştirmiş olacaksınız. Bunlar; Binek ve lüks otomobillerde %1, jeep ve diğer ticari araçlarda KDV ödenir. KDV haricinde %1 tellâliye ve %0,0045 damga vergisi ödenir. Gayrimenkullerde 150 m2’ye kadar olan daireler için %1 KDV, %1 tellâliye ve %0,0045 damga vergisi ödenir. 150 m2 ve daha büyük daireler için KDV, %1 tellâliye, %0,0045 damga vergisi ödenir. Dükkân, tarla, arazi, arsa, fabrika vs. gayrimenkullerde ise KDV, %1 tellâliye, %0,0045 damga vergisi ödenir. Menkullerde ise KDV, %1 tellâliye, %0,0045 damga vergisi ödenir. Tellaliye ödemeleri satış bittikten sonra icra müdürlüğünden geri alınır. Uygun alımlarımızın fiyat ve diğer bilgileri için tek yapmanız gereken "Üyelik" sağladıktan sonra e-postanızı kontrol etmeniz olacaktır.
Özgür T.
02-05-2015 12:54
Siteye normal üye oldum, öncelikle belirteyim yapanin ve düşünenin eline emeğine sağlık. Passatlar dikkatimi cekti ama detay ve sartlar icin gold+plas üyelik yapmam lazımmış. Gold üyelik ihale icin güzel imkanlar sağlıyor ama bilgi almak için de üyelik yapılır mı diye soruyor insan. Bir de galericiler veya diger ihale mudavimleri bize bırakır mı ihaleleri. Kısacası herkesin aklında deli sorular :)
icraburada.com
04-05-2015 16:55
Merhaba Özgür T. , öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili olarak merak ettiğiniz bir çok sorunun yanıtına http://www.icraburada.com/sss adresinden ulaşabilir, arzu ederseniz 0212 963 1 123 numaralı Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetlerimizi arayıp detay ve bilgi alabilirsiniz. Bilginize rica ederiz.
onur k.
17-06-2015 03:05
mrb. dıyelım ben bır araca talıp oldum nereye gıdıp ön % 20 lık odemeyı yapacam ve bu ıhaleye nerede gırıcem ?
ahmet s.
22-06-2015 05:20
Mrb ben engelliyim benim durumunda olan insanlar için ne yapabilirsiniz.%85 raporum var.
icraburada.com
25-06-2015 15:34
Merhaba onur k. , ihalenin saat, yer ve diğer bilgilerine ulaşabilmeniz için sitemizde aktif bir aboneliğiniz (paketiniz) olması gerekmekte. Detaylar; https://www.icraburada.com/hizmet_paketleri
icraburada.com
25-06-2015 15:38
Merhaba ahmet s. , size detaylı bir bilgi aktarıyor olabilmemiz açısından [email protected] 'a iletişim bilgilerinizi e-posta olarak iletmenizi rica ederiz. Arzu ederseniz 0212 963 1 123 numaralı Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetlerimizi arayıp detay ve bilgi alabilirsiniz. Bilginize rica ederiz.
canan y.
30-06-2015 15:40
yukarıda yazılan Taşıt danışmanı, Eksper, Hukuk desteği gibi konularda... Şirketinizin alacağı komisyonun yüzdesi hangi kritere göre belirleniyor, (ona göre parasal durumumuzu ayarlamamız gerekir) teşekkürler
nuray ö.
08-07-2015 22:35
Merhaba almaya karar verdiğim zaman ihaleden önce görme imkanı oluyormuş.?
icraburada.com
13-07-2015 10:10
Merhaba canan y. , konuyla ilgili olarak detay ve bilgi için; 0212 963 1 123 numaralı Çağrı Merkezi / Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilir, detay ve bilgi alabilirsiniz. Bilginize rica ederiz.
icraburada.com
13-07-2015 10:25
Merhaba nuray ö . , ihale öncesinde (ihaleye +/-30dk kala) aracı görebilirsiniz. Alım yapacağınız taşınmazları içine girmeden dilediğin zaman gidip yerinde görebilirsiniz. Bilginize rica ederiz.
ÜMMET E.
28-07-2015 12:59
ihalelere nasıl katılırız yardımcı olurmusunuz.
HAVVA A.
28-07-2015 15:28
ihalesi yapılp da satılmış araç yada gayri menkul internet ortamından nekadar süredeindiriliyor yoksa satılmış her hangi bir araç yada gayri menkul durmaya devam mı ediyor,teşekkür ederim.
Vadet K.
30-07-2015 23:15
Merhabalar; sorulan sorular ve verılen cevaplar karsısında tesekkur ederım.Benım dusuncem ıse acaba araclarla ılgılı tasınmazlarda oldugu gıbı 3 yıl satmama satılırsa ardakı fark kadar vergı varmı,Son olarak 1.ıhalede danısmanlık exper ve avukat ucretlerı arac satılmassa 2. ıhalede aynı kısı tekrar gırdıgınde ıkıncı kez aynı ucret tekrardan alınıyormu.Aracı gormek ıstersek arac yedı emınde ıse ıhale otoparktamı oluyor.Acılen bır seyler yapmam gerekıyor.Lutfen cevap. SAYGILARIMLA
Levent y.
01-08-2015 03:31
Merhaba icradan sizin araciliginizla alacagim arabayi nasil almadan once nasil kontrol edebilirim
icraburada.com
07-08-2015 15:29
Merhaba ÜMMET E. , Öncelikle; Türkiye’nin en geniş ve güvenilir icra ihaleleri data’sına sahip icraburada.com’a ücretsiz üyelik gerçekleştirmeniz gerekmektir. Üyeliğiniz size kısıtlı kullanım hakkı verecektir. İcra ihalelerini takip etmek ve ne zaman, nerede gerçekleşeceğini öğrenmek için hizmet paketlerimizden satın almanız gerekmektedir. Size ve bütçenize en uygun hizmet paketini satın aldıktan sonra, sitemiz icraburada.com üzerinden tüm Türkiye’deki icra ihalelerini takip edebilirsiniz. Katılmayı düşündüğünüz icra ihalesini belirledikten sonra yapmanız gereken tek şey; 1. muhammen bedelin %20’si ile icra ihalesinin düzenlendiği icra müdürlüğünde ki açık artırmaya katılmak olacaktır. İcra ihalesine katılmak için T.C vatandaşı olmak ve %20’lik teminat ile başvurmak yeterlidir.
icraburada.com
07-08-2015 15:30
Merhaba HAVVA A., geçmiş ihaleler veri tabanımızda saklanıyor. http://www.icraburada.com/arsiv adresinden arşiv bölümüne ulaşabilirsiniz. Bilginize rica ederiz.
icraburada.com
07-08-2015 15:42
Merhaba Vadet K. , tapu yahut ruhsatlandırma ile ilgili yapılması gereken güncel işlemlere Gold +PLUS üyelik hizmetlerimizden faydalanarak ulaşabilirsiniz. İhale katılım süreçlerinde; ihaleler kıymet taktir değerinin (muhammen bedelinin) %50 'sinden belirlenen 1. oturumda (tarihte) açılır. satış olmaz ise (açılış fiyatına talip olan yahut üst fiyat veren olmaz ise) 2. oturuma (2. ihale tarihinde) satılmak üzere çıkarılır. İhale katılımında tarafımızı tercih ettiyseniz, sadece yol ücreti alınır. (cüzzi bir ücrettir.) Katılım olumsuz sonuçlanırsa, hizmet bedeli tahsil edilmez. Yol ücreti hariç hizmet bedelini sadece ihaleyi olumlu sonuçlandırdığımızda tahsil etmekteyiz. Araçlar yediemin ve icra müdürlüğünün yetki verdiği noktalarda tutulur ve o noktadan satışa çıkarılıyor olur. Detaylı bir bilgi için tarafımıza 0212 963 1 123 numaralı Çağrı Merkezi / Müşteri Hizmetlerimize ulaşmanızı rica ederiz.
icraburada.com
07-08-2015 15:57
Merhaba Levent y. , aracı satış zamanına ortalama 30 dk kala satış noktasında görebilir, bir ölçüde inceliyor olabilirsiniz. Yahut araç alımını bizler sizin adınıza sağladıysak, detaylı bir şekilde aracı incelediğimizi bilmenizi isteriz.
metin k.
10-08-2015 22:25
14 bin tl m var,bir araç istiyorum ..lütfen yardımcı olurmusunuz..Teşekkürler
Firat b.
12-08-2015 21:17
Ben bir otobüsAlmak istiyorum travego gibi nasıl alabilirim maliyeti bana ne olur
Hilmi D.
17-08-2015 00:49
MERHABA aslında baktıgım zaman çok güzel bir uygulama hayata geçmiş. sayfayı detaylı olarak inceledim. karlı ve mantıklı bir kazanç saglana bilir. sarımsak sirke hesabı yapmaya gerek yok. gümrük ve oto parklarda çürüyen araçlar. milli servetti ve halende çürümekte. veya mafya eliyle satılmakta parası olan kazanır. ÇALIŞMALARINIZIN DEVAMINI DİLERİM KOLAY GELSİN
Berkantz
18-08-2015 00:48
Merhaba, bende icralık araba almak istiyorumda bana ilgili bankaları mail atar msınız?
icraburada.com
22-08-2015 14:09
Merhaba metin k. , konuyla ilgili olarak detay ve bilgi için; 0212 963 1 123 numaralı Çağrı Merkezi / Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilir, detay ve bilgi alabilirsiniz. Bilginize rica ederiz.
icraburada.com
22-08-2015 14:09
Merhaba Firat b. , konuyla ilgili olarak detay ve bilgi için; 0212 963 1 123 numaralı Çağrı Merkezi / Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilir, detay ve bilgi alabilirsiniz. Bilginize rica ederiz.
icraburada.com
22-08-2015 14:10
Merhaba ,Berkantz . , talepleriniz ile ilgili detay ve bilgi için; 0212 963 1 123 numaralı Çağrı Merkezi / Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilir, detay ve bilgi alabilirsiniz. Bilginize rica ederiz.
icraburada.com
22-08-2015 14:11
Merhaba Hilmi D. , iyi dilekleriniz için teşekkür eder, kazançlı günler dileriz.
mehmetcan
25-08-2015 15:24
mesela 30 bınlık arac 15 bın bende bunu almak ıstıyom toplam cebımden ne kadarlık para cıkar ??
Gökhan e.
29-08-2015 20:50
Merabalar 10 tl ile 20 tl araligi nasil araba alabilirim. Yardimci olurmusunuz...saygilar.
icraburada.com
10-09-2015 17:01
Merhaba mehmetcan . , Öncelikle; Türkiye’nin en geniş ve güvenilir icra ihaleleri data’sına sahip icraburada.com’a ücretsiz üyelik gerçekleştirmeniz gerekmektir. Üyeliğiniz size kısıtlı kullanım hakkı verecektir. İcra ihalelerini takip etmek ve ne zaman, nerede gerçekleşeceğini öğrenmek için hizmet paketlerimizden satın almanız gerekmektedir. Size ve bütçenize en uygun hizmet paketini satın aldıktan sonra, sitemiz icraburada.com üzerinden tüm Türkiye’deki icra ihalelerini takip edebilirsiniz. Katılmayı düşündüğünüz icra ihalesini belirledikten sonra yapmanız gereken tek şey; 1. muhammen bedelin %20’si ile icra ihalesinin düzenlendiği icra müdürlüğünde ki açık artırmaya katılmak olacaktır. İcra ihalesine katılmak için T.C vatandaşı olmak ve %20’lik teminat ile başvurmak yeterlidir.
icraburada.com
10-09-2015 17:02
Merhaba Gökhan e. , Öncelikle; Türkiye’nin en geniş ve güvenilir icra ihaleleri data’sına sahip icraburada.com’a ücretsiz üyelik gerçekleştirmeniz gerekmektir. Üyeliğiniz size kısıtlı kullanım hakkı verecektir. İcra ihalelerini takip etmek ve ne zaman, nerede gerçekleşeceğini öğrenmek için hizmet paketlerimizden satın almanız gerekmektedir. Size ve bütçenize en uygun hizmet paketini satın aldıktan sonra, sitemiz icraburada.com üzerinden tüm Türkiye’deki icra ihalelerini takip edebilirsiniz. Katılmayı düşündüğünüz icra ihalesini belirledikten sonra yapmanız gereken tek şey; 1. muhammen bedelin %20’si ile icra ihalesinin düzenlendiği icra müdürlüğünde ki açık artırmaya katılmak olacaktır. İcra ihalesine katılmak için T.C vatandaşı olmak ve %20’lik teminat ile başvurmak yeterlidir.
Tarık y.
22-09-2015 03:15
Ben internet üzerinden deyilde sizinle yüz yüze görüşüp kavamdaki binbir sorunun cevabını öğrenmek istiyorum mümkünü acaba
Tarık y.
22-09-2015 16:49
Kavamda okadar soru işareti varki bunları yazarsan 3.5 sayfa yetmez bire bir görüşme imkanımız varmı
icraburada.com
23-09-2015 17:30
Merhaba Tarık y. , elbette. İletişim bilgilerimizden mesai saatleri içerisinde ofisimize ulaşabilir, toplantı talep edebilirsiniz. http://www.icraburada.com/iletisim Bilginize rica eder, iyi günler dileriz.
Eyüp G.
25-09-2015 22:22
Siteden aracı gördük diyelim almak istiyoruz %50 si 10.000 dersek bu ihale kaça kadar gider kar oranı nedir bilgilendirirseniz sevinirim.
icraburada.com
06-10-2015 14:39
Merhaba Eyüp G. , ihale süreçleriyle alakadar size çok daha detaylı bir bilgi aktarmamız için, 0212 963 1 123 numaralı Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetlerimizi arayabilir, detay ve bilgi alabilirsiniz.
Hasan F.
07-10-2015 18:34
Merhaba 15.000 tl başlangıç fiyatı olan ve piyasası 30.000 tl olan bir aracı devlete giden odenekler ve sizin giderleriniz (avukat v.b) ne kadara mal edebiliriz açıklamanız için şimdiden teşekkürler.
necati ç.
14-10-2015 10:07
birebir görüşme talep ediyorum.nereden randevu almalıyım.adres rica ediyorum.
icraburada.com
15-10-2015 15:08
Merhaba Hasan F. , İcradan alım yaptıktan sonra, bir takım ödemeleriniz söz konusudur. Bu ödemeler icradan olsun olmasın tüm alım satımlarda devlete ödenen vergilerdir. Yani icradan değilde 2 el piyasadan bir alım yapsanız da aynı oranlarda ödemeler gerçekleştirmiş olacaksınız. Bunlar; Binek ve lüks otomobillerde %1, jeep ve diğer ticari araçlarda KDV ödenir. KDV haricinde %1 tellâliye ve %0,0045 damga vergisi ödenir. Gayrimenkullerde 150 m2’ye kadar olan daireler için %1 KDV, %1 tellâliye ve %0,0045 damga vergisi ödenir. 150 m2 ve daha büyük daireler için KDV, %1 tellâliye, %0,0045 damga vergisi ödenir. Dükkân, tarla, arazi, arsa, fabrika vs. gayrimenkullerde ise KDV, %1 tellâliye, %0,0045 damga vergisi ödenir. Menkullerde ise KDV, %1 tellâliye, %0,0045 damga vergisi ödenir. Tellaliye ödemeleri satış bittikten sonra icra müdürlüğünden geri alınır. Çok daha detaylı bir bilgi için bizlere ulaşmanızı rica ederiz. Destek ; 0212 963 1 123
icraburada.com
15-10-2015 15:09
Merhaba necati ç . , http://www.icraburada.com/iletisim adresinden telefon numaramıza ulaşabilir, görüşme talebinizi iletebilirsiniz.
22-10-2015 20:55
Ben bir araba almak isterım
hasan D.
24-10-2015 11:41
Avukat aldığı ücret ne kadar olur kazanildigi taktirde
icraburada.com
28-10-2015 14:15
Merhaba hasan D. , konuyla ilgili olarak detay ve bilgi için; 0212 963 1 123 numaralı Çağrı Merkezi / Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilir, detay ve bilgi alabilirsiniz. Bilginize rica ederiz.
Yunus a.
27-11-2015 13:28
Kolay gelsin misal veriyorum arabanin gercek degeri 40000 icarlik fiyat 18000 sizimdr masraf lari icine koyarsak ne kadar olur aydinlatirmisiniz tsk ederim
Altar y.
28-11-2015 01:00
Merhaba ben 750 tl lik bir araba gördüm şimdi bu arabanın ilanında 1. İhale 250 2. İhale 250 yazıyor bunlar ne anlama geliyor anlamadım ihaleye girdiğimizde direk 750 verip alabiliyormuyuz? Yada ihale sırasında fiyat artarken birisi benden yüksek fiyat verdiğinde benim teklif ettiğim fiyatı kaybetsemde ödemek zorundamıyım? ve bu 750 tl lik aracı alırsam sana plaka ruhsat falan toplam kaç paraya denk gelir?
icraburada.com
05-12-2015 16:49
Merhaba Yunus a. , İcradan alım yaptıktan sonra, bir takım ödemeleriniz söz konusudur. Bu ödemeler icradan olsun olmasın tüm alım satımlarda devlete ödenen vergilerdir. Yani icradan değilde 2 el piyasadan bir alım yapsanız da aynı oranlarda ödemeler gerçekleştirmiş olacaksınız. Bunlar; Binek ve lüks otomobillerde %1, jeep ve diğer ticari araçlarda KDV ödenir. KDV haricinde %1 tellâliye ve %0,0045 damga vergisi ödenir. Gayrimenkullerde 150 m2’ye kadar olan daireler için %1 KDV, %1 tellâliye ve %0,0045 damga vergisi ödenir. 150 m2 ve daha büyük daireler için KDV, %1 tellâliye, %0,0045 damga vergisi ödenir. Dükkân, tarla, arazi, arsa, fabrika vs. gayrimenkullerde ise KDV, %1 tellâliye, %0,0045 damga vergisi ödenir. Menkullerde ise KDV, %1 tellâliye, %0,0045 damga vergisi ödenir. Tellaliye ödemeleri satış bittikten sonra icra müdürlüğünden geri alınır. Çok daha detaylı bir bilgi için bizlere ulaşmanızı rica ederiz. Destek ; 0212 963 1 123
icraburada.com
05-12-2015 16:56
Merhaba Altar y. , Öncelikle; Türkiye’nin en geniş ve güvenilir icra ihaleleri data’sına sahip icraburada.com’a ücretsiz üyelik gerçekleştirmeniz gerekmektir. Üyeliğiniz size kısıtlı kullanım hakkı verecektir. İcra ihalelerini takip etmek ve ne zaman, nerede gerçekleşeceğini öğrenmek için hizmet paketlerimizden satın almanız gerekmektedir. Size ve bütçenize en uygun hizmet paketini satın aldıktan sonra, sitemiz icraburada.com üzerinden tüm Türkiye’deki icra ihalelerini takip edebilirsiniz. Katılmayı düşündüğünüz icra ihalesini belirledikten sonra yapmanız gereken tek şey; 1. muhammen bedelin %20’si ile icra ihalesinin düzenlendiği icra müdürlüğünde ki açık artırmaya katılmak olacaktır. İcra ihalesine katılmak için T.C vatandaşı olmak ve %20’lik teminat ile başvurmak yeterlidir. Unutmayınız; kıymet değeri belirlenen satışlarda %50 indirimi ile başlar... Şöyle ki ; tahmini kıymet değeri (muhammen bedeli) 10TL olan ürün, 5TL 'den satışa çıkarılır. Bu satışa alıcı olabilmeniz için de 2TL teminat vermeniz gerekli. Teminatınızı nakit olarak yatırdınız. Daha sonrasında da bu 10TL 'lik ürünü siz 6TL 'ye almak istediniz, birisi gelip 7TL dedi. Siz de teminatınızı geri alıp, farklı bir satışa katılabilirsiniz. Sıfır kayıp. Üstelik ihaleler 5 ile 10 dakika aralığında sağlanıyor. Unutulmamalıdır ki, icra müdürlüğünün belirttiği kıymet taktir değeri (yani örneğimizdeki 10TL 'lik rakam) şu an ki piyasa fiyat olmayabilir. Bu yüzden şu an ki piyasa fiyatını / kıymet değerini 15TL olarak olduğunu düşünürsek, 10TL muhammen bedelli ürünü 11TL 'ye de alıp, 4TL kazanç elde edilebilir. Detay ; 0212 963 1 123 / 444 9 230
Ömer i.
31-12-2015 17:17
Gold üye olmadan ihaleye girebilirmiyiz
Mesut Y.
26-01-2016 17:34
Merhabalar. Ihale sonucu aracı aldığımız zaman, O aracın ruhsatın da veya tekrar satış yapmak istersek dışarıdan, O aracın değeri normal değer de mi olacak yoksa araç hacizli gibi gözükür mü?
icraburada.com
03-02-2016 17:34
Merhaba Ömer i. , Gold +PLUS üye olmanız durumda, çok daha kazançlı bir alım yapacağınızı hatırlatmak isteriz. Gold +PLUS üyelik hizmetlerimiz ile ilgili 444 9 230 numaralı Çağrı Merkezi / Müşteri Hizmetlerimizden detay ve bilgi alabilirsiniz.
icraburada.com
03-02-2016 17:46
Merhaba Mesut Y. , araç alımlarında aracınızın ruhsatında "icra" ibareti bulunmaz. Sahibinden aldığınız bir araç olarak düşünülebilir. Araç değerleri ile ilgili olarak 444 9 230 Çağrı Merkezi / Müşteri Hizmetlerimizden detay ve bilgi alabilirsiniz. Bilginize rica ederiz.
ömer i.
10-03-2016 08:22
trabzondaki icralık araclardan satın almak istiyorum 13 tly kadar nasıl alabilirim ne yapmam lazım ögrenebilirmiyim
ergun--e
10-03-2016 17:05
araçların resmını görmek mumkunmu ve kaç oranında masrafım olur
icraburada.com
28-03-2016 13:04
Merhaba ömer i. , sitemizde aktif bir aboneliğiniz bulunmamaktadır. Konu ile ilgili detay ve bilgi için 444 9 230 numaralı Çağrı Merkezi - Müşteri Hizmetlerimizden bilgi almanızı rica ederiz.
icraburada.com
28-03-2016 13:07
Merhaba ergun--e . , Gold +PLUS üye olmanız durumda, ulaşılabilen resimlere ulaşabilirsiniz.. Gold +PLUS üyelik hizmetlerimiz ile ilgili 444 9 230 numaralı Çağrı Merkezi / Müşteri Hizmetlerimizden detay ve bilgi alabilirsiniz.
Hülya b.
03-04-2016 15:30
İcradan araç almak nereye ve nasıl başvuru yapmamız gerekli...
icraburada.com
21-04-2016 13:35
Merhaba Hülya b. , Öncelikle; Türkiye’nin en geniş ve güvenilir icra ihaleleri data’sına sahip icraburada.com’a ücretsiz üyelik gerçekleştirmeniz gerekmektir. Üyeliğiniz size kısıtlı kullanım hakkı verecektir. İcra ihalelerini takip etmek ve ne zaman, nerede gerçekleşeceğini öğrenmek için hizmet paketlerimizden satın almanız gerekmektedir. Size ve bütçenize en uygun hizmet paketini satın aldıktan sonra, sitemiz icraburada.com üzerinden tüm Türkiye’deki icra ihalelerini takip edebilirsiniz. Katılmayı düşündüğünüz icra ihalesini belirledikten sonra yapmanız gereken tek şey; 1. muhammen bedelin %20’si ile icra ihalesinin düzenlendiği icra müdürlüğünde ki açık artırmaya katılmak olacaktır. İcra ihalesine katılmak için T.C vatandaşı olmak ve %20’lik teminat ile başvurmak yeterlidir.
Samet H.
02-06-2016 00:48
ihalesi gerçekleşmiş ve malın satılıp satılmadığını gösteren ,yeni sahibi kaç tl'den ihaleye sahip olmuş , bunları nasıl görebiliriz...
icraburada.com
04-08-2016 13:30
Samet bey merhabalar. Dilerseniz İstanbul ofisimize gelebilir, geçmiş ihalelerin resmi evraklarını inceleyebilirsiniz. Her gün onlarca ev ve araç alımı yapan şirketimizin arşivi oldukça geniştir. Detay bilgi için 444 9 230 müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.
ersan y.
02-08-2016 11:35
merhaba gol+plus üye ücretlimi acaba ve benım anlamadıgım 40 bin tl lik aracı almak ıcın yüzdeli söylemezsenız kaç para yatırırız mıktar anlamında 100 de değil
icraburada.com
23-08-2016 16:04
Ersan bey merhabalar, Konuyla ilgili detaylı bilgi için 444 9 230 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.
Ali İ.
10-08-2016 15:21
vergi mükellefi olmayan bir kişi yılda kaçtane araba alım satımı yapabilir kaçıncı araçtan sonra vergiye tabi oluruz ?
icraburada.com
14-02-2017 16:46
Ali İhsan bey merhabalar, İcra satışlarında sayı olarak herhangi bir sınırlama yoktur. Dilediğiniz kadar araç alımı gerçekleştirebilirsiniz. 2el yada sıfır alım satımlarda uygulanan tüm prosedürler, icradan aldığınız ürünler içinde geçerlidir.
Berk K.
12-08-2016 16:49
Merhaba icraburada ailesi, örneğin icradan satın aldığım bi arabayı ben yeniden satabilir miyim ? TEŞEKKÜRLER.
icraburada.com
14-02-2017 16:43
Berk bey merhabalar, İcradan alım yaptığınız araçları 2 el piyasadan araç alım yapmış gibi hiçbir fark olmadan satabilirsiniz.
Zehragül A.
16-08-2016 23:02
İyiaksamlar icra Merhaba Fiat 500L 2014 ' ü sizin aracılığınız ile almak istiyorum. Araç hakkında Detaylı bilgi vermenizi mümkünse rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim geri dönüp Verdiğiniz için
icraburada.com
14-02-2017 16:50
Zehra hnm merhabalar, 444 9 230 Çağrı merkezimizi arayarak icra satışları hakkında bilgi alabilir, aradığınız ürün ile ilgili destek alabilirsiniz. İyi günler dileriz.
ahmet o.
06-10-2016 21:35
satisi yapilan araclarin adresini goremiyoruz
icraburada.com
29-05-2018 15:09
Hizmet paketlerimizden satın aldığınız taktirde tüm ihalelerin şartnamesini görebilirsiniz. İcra müdürleri tarafından hazırlanan şartnameler içerisinde adres bilgileri ve araçla ilgili tüm bilgiler yazmaktadır.
Onur A.
07-10-2016 15:12
Motosiklet satışlarında KDV oranının bazen %1 bazen olduğunu görüyorum. Bunun sebebi nedir? KDV ödeyerek araç almanın karlı bir tarafı yok çünkü.
icraburada.com
29-05-2018 15:14
%1 KDV oranı devlet tarafından alınan bir orandır. Tüm ihale alıcıları alım fiyat teklifini belirlerken bu tutarı düşmektedirler. Yani 10.000 TL ye alacağı aracı %1 KDV yi düşerek 9.900TL olarak teklif ediyorlar 100 TL KDV ödeyecekleri için. Şöyle bir örnek vermek gerekirse piyasadan 10.000 TL ye araç alacaksınız servise götürdünüz 100TL masrafı çıktı mal sahibine diyorsunuzki masraf var ben 9900 TL ye aracı alacağım. Mal sahibide kabul ediyor. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz 444 9 230
Maide k.
29-10-2016 07:50
Merhaba.ıhaleyı kazandığımız takdirde süreç nasıl işliyor.yanı kaç günde elimize ulaşır.max.ve min. Zaman olarak.ve siz yukarıda ihaleye aracın değerinin %20 sinın teminat olarak yatırılması gerektiğini belirtmıssınız.pıyasa değeri 60.000 tl olan araç için bizden 15.000 tl teminat istendi.bu konu hakkında bilaaqagi verirseniz sevinirim
icraburada.com
30-06-2017 17:24
Merhaba Maide Kızılyaprak ; İcra ihalelerinde Teminat yatırılır girilir. Kazanılırsa Araçda 7 Gün Gayrimenkulde 10 gün yasal süre vardır.
Aslan K.
15-11-2016 23:41
Her iki ihalede de satılamayan araçlardan almak istesem bunun prosuduru nedir Yine her iki ihalede de satılamayan araçları nasıl gorur veya tekip edebiliriz Tesekurler
icraburada.com
30-06-2017 17:07
Merhaba Aslan Bey ; icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
cansu y.
06-12-2016 15:50
Kolay gelsin iyi günler gündüz vakitleri çalıştığım için arayamıyorum 25.000 lik bir araç beğendim diyelim bu aracın başlangıç ihale fiyatı mı yoksa son fiyat mı ve bu aracın bütün prosedürlerden bana çıkacak bedel ne kadar acaba??
icraburada.com
30-06-2017 17:03
icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Guney e.
14-12-2016 21:09
2 el araç almak istesem ilk olarak ne yapmam gerekiyor en kolay nasıl alırım detaylı bilgi için kimi aramam gerekiyor tskr ederim
icraburada.com
29-05-2018 15:17
Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz 444 9 230
mustafa y.
19-12-2016 22:55
mrb icradan aldığımız arabayı sonradan satabilir miyiz. yada ruhsat falan filan veriliyor mu
icraburada.com
29-05-2018 15:19
İcradan almış olduğunuz araçlar aynı 2.el piyasasından yada sıfır aldığınız gibi ruhsatlandırılmaktadır. Aralarında hiçbir fark yoktur. İcradan aracınızı alıp belgelerinizle emniyet müdürlüğüne giderek aracınızın ruhsatını alıyorsunuz. Dilerseniz tüm bu işlemleri Gold Plus hizmeti olarak bizde yapabiliyoruz. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz 444 9 230
Murat k.
03-01-2017 21:16
Peki bana yardimci olun ben size gereken parayi veriyim ama abrtilmayacak sekilde bana bi tane citroen cactus bulun neyse parasi vereyim 35 bin falan nakit cikar
icraburada.com
29-05-2018 15:21
İcradan dilediğiniz aracın alımı konusunda size yardımcı olabiliriz. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz 444 9 230
Beyza d.
04-01-2017 23:30
İhalleler acik artirma ile mi oluyor
icraburada.com
05-05-2017 17:14
Bunlar İcra ihaleleri Devlet araça gayrimenkule bir değer verip %50 sinden açık arttırmaya sunar ve çok iyi fiytatlara Araç gayrimenkul alınır. Detay için 444 9 230
sir r.
15-02-2017 13:21
Her çeşit krediler Minimum 3,000.00 TL ila 30,000,000 TL Ve düşük bir faiz oranında% 2 Kredi Verme: İhtiyacınız olan kredi tutarına bağlı olarak azami 20 yıl. Müşteriler 18 yaşın üstünde olmamalıdır Bu kredi işlemi, ciddi müşteriler için% 100 garanti Daha fazla bilgi için lütfen bize e-posta yoluyla kredi verin: [email protected]
ahmet ç.
20-02-2017 23:48
merhaba 15.000 liraya alınan araç ortalama ne kadara mal olur masraflar nereye müracat gerekir
icraburada.com
05-05-2017 17:12
icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Tekin e.
22-02-2017 16:14
herkese slm bu icralık arabalardan bende almak isterim 1 tane aile arabası olması mümkünse fort titanum kongo panter tepe fıat bu tip araçlardan yardimci olurmudunuz
icraburada.com
05-05-2017 17:12
icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
İbrahim halil A.
05-03-2017 15:07
Merhabalar mesela bu araçlarda ruhsat yok anahtar var ve ya ikisi de yok denen bir durum var bu ne oluyor hakkında bilgi almak istiyorum...
icraburada.com
05-05-2017 17:10
Bu araçlar genelde park halinde iken plaka sorgusunda yakalanan araçlardır. Anahtar ruhsatın olmaması gerçekten olmadığı anlamına gelmez. otoparka %90 teslim edilir sadece şartnamede yok yazar ayrıca diyelim ki ruhsat yok ruhsatın olmamasının maddi yada manevi herhangi bir etkisi yani zararı yok çünkü her durumda devlet tescile bakar. detaylar için 444 9 230 www.icraburada.com
07-03-2017 02:43
Jdjdjd
İsmail P.
09-03-2017 18:37
Sayın Kullanıcı,18 Yaşından büyük olmak gerekmektedir. dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Kamuran Ö.
16-03-2017 18:51
Araç sahibi olmak
icraburada.com
05-05-2017 17:09
icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
ömer d.
19-03-2017 22:24
Bende bitane araba almak istiyorum nasıl olacak
icraburada.com
05-05-2017 17:09
icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Servet K.
22-03-2017 17:34
Herkese selamlar bir sorum olacaktı uyap üzerinden teklif vererek ihaleye katıldım araç bana ihale edildi ben parayı çıkıştıramadım aracı almaz isem ne gibi bir maduriyetim olur
icraburada.com
05-05-2017 17:09
Merhaba Servet Bey, Devlet teminatınızı yakar bu tarz ihalelere profosyonel destek almadan giriş yapmayınız bu tarz araştırmadan verilen teklifler zarara sürekler icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
irem
26-03-2017 20:21
slmlar bır ıcra satısına tanık oldum.4 kısı vardı galerıcıydı hepsı. fıyat 40000 tlden acıldı bırı 40250 dedı hepsı cekıldı ıhaleden boylesı durumlarda ıhaleye gırıp alma sansınız varmı?
icraburada.com
05-05-2017 17:06
81 il ilçesi dahil olmak üzere her türlü icra ihalesinde alım güçü icraburada.com dadır. icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
metin k.
03-04-2017 21:08
Daha detaylı bilgi alabilmemiz için neyapmam gerekir
icraburada.com
07-04-2017 17:34
www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
metin k.
03-04-2017 21:08
Daha detaylı bilgi alabilmemiz için neyapmam gerekir
icraburada.com
07-04-2017 17:34
www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
ŞİYAR İ.
10-04-2017 16:13
MERHABA satın almak istediğimiz taşıt satış bedeli olarak 25000 yazıyor bu satış bu fiyata mı yapılıyor yoksa ihaleye giren kişiler artırma yoluyla daha yüksek fiyata mı alıyorlar bu durumda siz adıma ihaleye girdiğinizde fiyatı neye göre ve ne kadar yükselterek alıyorsunuz.
icraburada.com
05-05-2017 17:03
Sayın şiyar İğircik Devlet Önce bir araça Muhammen belirler sonra %50 sinden satışa çıkarır ve açık arttırmada satışını sağlar ve piyasanın çok çok altında icraburada.com 'dan almış olduğunuz bilgilerle alım yapabilirsiniz. Detay bilgi 444 9 230
Sedat o.
01-05-2017 13:13
mrb icradan satışa cıkan araclar için nereye baş vurmak gerekiyor detaylı bir bilgi verirmisiniz
icraburada.com
03-05-2017 15:31
www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ergün s.
05-05-2017 00:40
İhale'ye nasıl katılabilir ve ne yapmak lazım biraz bilgi tşkr
icraburada.com
05-05-2017 17:00
Sayın Ergün Bey, icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
mahmut k.
14-05-2017 19:28
Fiat florin istiyurum
icraburada.com
06-06-2017 12:11
icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
halil y.
16-07-2017 22:01
Slm bende alisveris yapmak istyorum fakat 10000 tl yatirim yapsam yeterlidi ama yeterince bilgim yok.bu konuda yardkmci olabilirmisiniz.her yerde ihale varmidir mesela urfa
icraburada.com
29-05-2018 15:34
Tüm Türkiye genelinde icra ihaleleri yapılmaktadır. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz 444 9 230
Ramazan E.
18-07-2017 08:30
İyi günler ihaleye girmeyi düşünüyorum ama alacağımız aracı önceden görme veya fiyatı hakkında bilgi ediliyor muyuz acaba yada sizin araciliginiz ile girebilir miyim? Van'da girmeyi düşünüyorum teşekkürler
icraburada.com
29-05-2018 15:35
İcradan alım yapmak istediğiniz aracı ihale gününde ihalenin yapıldığı yere giderek ihaleden önce görebilirsiniz. Van ili dahil tüm Türkiye genelinde icra ihaleleri yapılmaktadır.
mustafa a.
30-07-2017 15:05
merhaba. arabayı aldıktan sonra arabanın eski sahibi yahut bahsi geçen bazı mafyalar vb. kısacası satın alma işleminden sonra başım ağrırmı. hani arka sokaklar isimli dizide buna benzer bir bölüm yer almıştıda ordan kafama takılmış olsa gerek.....
icraburada.com
13-10-2017 11:35
Buradaki ihalelerin hepsi Devlet ihalesi icra ihale sözcükleri ne yazık ki Türkiyede yanlış bilinen bir konudur. Bu durumu mafya varmış gibi yansıtmak dizi filmlerden mi empoze edilmiş bilemeyiz. Ancak icra cok hassas bir konudur. Bırakalım mafya bari durumu bir kenara biri gelip gayri ihtiyari siz girmeyin ben gireyim dese dahi orada tek tutanak da icra fesihe bile gider. İcra müdürü Tellal polis eşliğinde sağlanmaktadır. Ayrıca icraburada.com Türkiyenin en büyük icra sitesi olup tüm ulusal kanal medya üzerinde haber kaynaklı olarak yönlendirmeleri vardır. Taahhütlerimiz açık ve nettir icraburada.com ‘ da sizlere oturduğunuz yerden icralık araç alma imkanları var arayarak detaylarını alabilirsiniz. 444 9 230 // 0212 963 1 123
Samet D.
02-08-2017 02:06
Ben normal değerli bi aracı normalde 70 milyara alıyorsam icradan ne kadar alırım vergi felan hepsi içinde?
icraburada.com
09-08-2017 13:57
Merhaba Samet Demir, İcrada hertürlü araç gayrimenkul bulunmaktadır Kar oranı esnektir. 70,000 TL değerinde olan bir araçı %50 kâr ederek alabileceğiniz gibi Kâr ederekte alabilirsiniz. Detaylar için www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
doğan a.
08-08-2017 19:14
öncelikle sa.bende çok düşündümde bazı arkadaşlar doğru olmadığını bana yedirmiceklerini söyledi.yani icrada tanıdığı olmayan bu imkanlardan yaranamaz dendi.ve bi arkadaşımda ben goldüye oldum hala çağırcaklar 3 aydır dedi .bu konuda bilgi verirmisiniz .
icraburada.com
09-08-2017 13:55
Merhaba Doğan Bey, İcra devlet ihalesi olup bir tanıdığınızın olmasının icrada size bir faydası olmayacaktır. çünkü araç zimmetli olup araştırma gerektirmektedir. ve Türkiye de Alım güçünün en fazla olduğu yer icraburada.com Gold Üyelikleridir. bir arkadaşım Gold Üyesi oldu 3 aydır çeğıracaklar demiş biz neye çağırıcaz arkadaşınızı böyle bir çalışma sistemimiz yok günlük 100 lerce ihale olur her gün hangi müşteri ne ürünü beğenirse araştırılıp alımı sağlanır. arkadaşınız ya Gold Üyesi değil yada konuyu çok farklı anlamış Karlı alım yapmak istiyorsanız detaylar için www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
selçuk h.
22-09-2017 09:03
bi konuyu gözden kaçırmayın arkadaşlar avukatlara nasıl güvenicez bizim adıomıza ihaleye girecekler karşı taraf para teklif etti diyelim ihaleden cekilecekler bu durumda biz kaybetmiş olacağız kimse babamızın oğlu deil bu devirde nası güveneceğiz
icraburada.com
13-10-2017 10:42
Buradaki ihalelerin hepsi Devlet ihalesi icra ihale sözcükleri ne yazık ki Türkiyede yanlış bilinen bir konudur. Bu durumu mafya varmış gibi yansıtmak dizi filmlerden mi empoze edilmiş bilemeyiz. Ancak icra cok hassas bir konudur. Bırakalım mafya bari durumu bir kenara biri gelip gayri ihtiyari siz girmeyin ben gireyim dese dahi orada tek tutanak da icra fesihe bile gider. İcra müdürü Tellal polis eşliğinde sağlanmaktadır. Ayrıca icraburada.com Türkiyenin en büyük icra sitesi olup tüm ulusal kanal medya üzerinde haber kaynaklı olarak yönlendirmeleri vardır. Taahhütlerimiz açık ve nettir icraburada.com ‘ da sizlere oturduğunuz yerden icralık araç alma imkanları var arayarak detaylarını alabilirsiniz. 444 9 230 // 0212 963 1 123
Hakkı D.
10-10-2017 07:11
Benim sorum şu olacak. İcra yoluyla satılacak ve benim talip olduğum aracın ÖTV'sini ödemem istenirse ne kadar bir meblağ çıkacaktır. Aracın ilk alınış 69,900. 2013 model bir araç, kalmış 1 yıl, ÖTV ödeyeceksin derlerse 5 yıllık mı? Kalan yıl kadar mı? Ödeme yapmalıyım, Bilgilerinize...
icraburada.com
29-05-2018 15:44
İcra ihalelerinden almış olduğunuz araçlarda ÖTV vergisi ödemiyorsunuz. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz 444 9 230
Buse k.
11-10-2017 13:12
Merhaba sayın icraburada.com ekibi. Fiyatı 30.000 tl olan bir aracı almak istesem, 1.ihalede ve 2.ihalede ne kadar ödemem gerekir? 1.ihale 15.000 2.ihale 15.000 mi? Yoksa 1. İhalede de 2.ihalede de 30.000 tl mi ödemiş olacağım? (60.000 tl’ye mi mal olur bana yani?) bunu merak ediyorum
icraburada.com
13-10-2017 10:35
Merhaba Bunlar Devlet ihalesi olup muhammen bedeli verdiğiniz örneğe göre 30,000 Tl olan bir araç 15,000 ihaleye çıktıysa açık arttırma usulü satışı sağlanır. 2. ihaleye kalması için birinci ihaleye kimse katılmaması gerekir. o yüzden Türkiye de %99 birinci ihalede satılır. detaylar için 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaramızdan ulaşınız.
Neslihan
17-10-2017 19:41
merhaba bende araba almak istiyorum ama 20 bin tl arabayı ne kadara mal olur tahmini fiyat verebilirmisiniz sonucda bu işi yapıyorsunuz bilginiz vardır.. bu konuda bilgi verirseniz se en azında benimle aynı fikirde ki kişilere fikir olur ona gore karar vermek de kolay olur...
icraburada.com
29-05-2018 15:46
İcra ihalelerinden alım yapmak isteyen herkes karlı bir alım yapmak amacındadır. Alacağınız araç yada gayrimenkulün mutlaka karlı olacağına emin olabilirsiniz. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz 444 9 230
28-10-2017 21:16
vangüzel
cetinepli040434
11-11-2017 20:20
nasıl giterim ben de katılmak istiyorum
icraburada.com
19-01-2018 09:01
icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Metin ç.
24-11-2017 15:28
Araç alabilirmiyim
icraburada.com
19-01-2018 08:55
icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ismail o.
03-12-2017 22:38
Alacağım araba değeri 50 bin tl 3 veya 4 ay önceden para yatirip yari fiyatına alinabilir mi
icraburada.com
19-01-2018 08:54
icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Arman A.
12-12-2017 18:48
Merhaba burda muamma bedelimi ihale bedelinin Ödemiş oluyor asıl fiyat hangisi
icraburada.com
12-01-2018 16:32
www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
yasin k.
19-12-2017 16:54
yasin.k. icradan alınacak malın sahibinin kim olduğunu ve ona ulaşma durumu adres veya tel öğrene bilirmiyiz.
icraburada.com
12-01-2018 16:32
www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Aysehasanoglu
17-01-2018 00:45
Merhabalar Ben birthday Araba satin almak istiyorsum
icraburada.com
19-01-2018 08:52
icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
turan e.
21-03-2018 16:17
güzel
Erdem a.
15-04-2018 00:52
Icralik evin piyasa değeri 150000 olsun ilk ihalede 75000 değer biçtiler bizde ihaleye girdik ve 30000 tl teminat ödedik ihaleyi kazandım diyelim kalan ödemem gereken para 45000 mi yoksa teminatı dahil etmeden teminat artı 75000 mi yani 105000 mi ödeyeceğim
icraburada.com
29-05-2018 15:09
Merhaba Erdem Akar, Teminat kazanılan miktardan düşünülür. yani 75,000 açıldı artarak 90,000 size kaldı diyelim. 30,000 zaten yatırmıştınız kazandığınız 90 dan düşürülür 60,000 Tl 10 gün gayrimenkulde süre olarak verilir yatırırsınız
Mehmet g.
22-06-2018 18:35
Daster araç arıyorum ilgililere duyrulur
icraburada.com
06-07-2018 16:47
icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
E.g.
29-06-2018 20:54
Merhaba icralık araba alinirken kendi arabanızla takas yapılabiliyor mu
icraburada.com
31-07-2018 15:40
Merhabalar, İcralık araç alımlarında araç takası işlemi yapılmamaktadır.
Mücahit y.
01-07-2018 13:49
Harikaa guzel
Berat y.
11-07-2018 14:50
Araba almak istiyorum
icraburada.com
19-07-2018 14:38
icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
hatice g.
21-07-2018 12:19
araba almak istiyorum
icraburada.com
31-07-2018 15:42
Hatice hnm merhabalar, Sitemize kayıt olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından aranmanızı sağlayabilirsiniz. İhtiyacınıza göre araç tespit edilip icradan alımını yapabiliriz.
Harun
26-07-2018 23:08
Merhaba ben 1. Ihale ve 2 ci ihale diyor ve orda ikisindede bir bedel var bana bunu anlatabilirmisiniz
icraburada.com
31-07-2018 15:50
Merhabalar, İcra ihaleleri 1inci ihalede satılmazsa 2inci ihalede satışa çıkmaktadır. İhale başlangıç bedelleri orada yazan tutarlardır. Detaylı bilgi için 444 9 230 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
31-07-2018 00:08
Taksi ariyom
icraburada.com
31-07-2018 15:54
Merhabalar Ticari taksi plakaları icradan satışı yapılmaktadır. Detaylı bilgi için 444 9 230 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Enes y.
02-09-2018 04:05
30 milyarlık
Bilal ı.
04-01-2019 19:30
Merhaba ben mercedes cla 200 veya 180 yada bmw 3.20 almak istiyorum hasar kayıtlı bir araç almak istemiyorum piyasa fiyatının yarısını yazmışlar mesela 70.000tl veya 80.000 tl lik aracı kaç paraya alabilirim tüm masraflar içinde bir rakam söylerseniz sevinirim
icraburada.com
07-01-2019 13:29
icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Fahri a.
12-01-2019 21:10
Araç alacam bana yardimci olurmsunuz
icraburada.com
15-01-2019 11:03
icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Emine s.
02-02-2019 01:08
Nasıl Alicam yardımcı olurmusunuz
icraburada.com
08-02-2019 11:14
icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Veysel A.
10-02-2019 21:00
Veysel A.10/02/2019 SUV Kasa 4×4 araç almak istiyorum yardımcı olur musunuz.
icraburada.com
11-02-2019 17:24
icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Serkan K.
20-03-2019 21:50
Merhaba! Bende çekici almak istiyorum yardımcı olurmusunuz 0549 490 **** numaram yardımcı olursanız gerekeni yaparım saygılar
icraburada.com
27-03-2019 15:17
İcraburada.com 'dan aranacaksınız. bilgi 444 9 230 // 0212 963 1 123
İsmail gökhan a.
09-07-2019 05:25
seat leon 2015 üstü araç almak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz ?
icraburada.com
16-07-2019 17:23
icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Pınar K.
14-07-2019 23:45
Merhaba nasıl bir yol izleniyor acaba
icraburada.com
16-07-2019 17:17
icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Samet B.
18-09-2020 18:34
Meraba 1-) Yarı fiyatına açılan ihalelere bizim yerimize siz katılıyorsunuz diye okudum bizim ne kadar artırabileceğimizi nasıl haberleşiceğiz ve diyelim ki aynı ihaleye iki farklı kişi girdi ikisine de hizmet veriyorsunuz. 2-) Ihalelerdeki araçların ruhsat ve anahtarı yoktur diyor aracın çalışıp çalışmadığını veya çalışıyorsa ne gibi sıkıntıları var bunun bilgisini nasıl alabileceğiz. Şimdiden teşekkürler
icraburada.com
23-09-2020 15:29
Bu araçlar genelde park halinde iken plaka sorgusunda yakalanan araçlardır. Anahtar ruhsatın olmaması gerçekten olmadığı anlamına gelmez. otoparka %90 teslim edilir sadece şartnamede yok yazar ayrıca diyelim ki ruhsat yok ruhsatın olmamasının maddi yada manevi herhangi bir etkisi yani zararı yok çünkü her durumda devlet tescile bakar. detaylar için 444 9 230 www.icraburada.com
Nuh e.
23-09-2020 00:03
İcra dan araç almak istiyorum
icraburada.com
23-09-2020 15:23
icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
25-05-2021 19:34
İcradan araba almak istiyoruz
icraburada.com
08-06-2021 17:02
icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Beytullah O.
14-08-2022 10:23
araba almak
icraburada.com
09-09-2022 09:31
İcradan araç almak istiyorsanız. detaylı bilgi için lütfen 0212 963 1 123 nolu numaradan tarafımıza ulaşınız. 0212 963 1 123
Cengizhan ç.
24-08-2022 11:18
İcradan araç almak istiyorum
icraburada.com
09-09-2022 09:27
icradan Araç Gayrimenkul sahibi olmak çok kolay tek yapmanız gereken www.icraburada.com sayfamıza kayıt olunuz. dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz