İcra ihaleleri hakkında bilgi almak istiyorum ne yapmalıyım?

DOSYA NO ARA

Dosya No
İhale Türü
ara

HABERLER

SON EKLENEN İCRA İHALELERİ

Tarih
İhale Türü
 
ara
icra ihale rehberi
icradan önce kendin sat

İcra ihaleleri hakkında bilgi almak istiyorum ne yapmalıyım?

İcra ihaleleri hakkında bilgi almak istiyorum ne yapmalıyım?
Öncelikle icraburada. com’un sıkça sorulan sorular kısmından bir çok merak ettiğiniz soruya ulaşabilir, isterseniz de ‘Tıklayın arayalım’ bölümünden tek bir tıkla müşteri hizmetlerimiz sizleri arayabilir ve dilediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Ücretsiz üyelik bölümümüzden ise ücretsiz üyeliğinizi alabilir ve siz de bu yolda hep beraber ilerlediğimiz binlerce değerli üyemiz arasına katılabilirsiniz. Peki, ayrıcalıklar bu kadar mı? Tabi ki hayır. Daha Gold + Plus paketimizden bahsetmedik bile!

 

 

Gold + Plus nedir? Ne işe yarar? 


Gold+Plus üyelik, icraburada.com hizmetlerinden en üst düzeyde faydalanmanın en kapsamlı yoludur. O zaman buyurun Gold+Plus ile nelerden faydalanabileceğinize birlikte bakalım!

 

+ Vekâletiniz ile temsil etme!

 

İcralık daire ve icralık araba ihalelerinde icraburada.com vekâlet ile birçok işlem gerçekleştiriyor. Bu işte ki tecrübemiz ve profesyonelliğimiz ile avukatlarımızla birlikte sizin yerinize ihaleye katılıyoruz!

 

+ İhalelere katılım

 

İcralık ev ve icralık araç alımlarınızda avukat, eksper eşliğinde ihalelerinize biz katılıyoruz. Siz yorulmadan, ihaleye katılmanıza gerek kalmadan biz üst düzey kadromuz ile her şeyi hallediyoruz.  Eksperiniz aracınızı cihazlarla kontrol ediyor ve avukatınız ile birlikte açık arttırmada sizin yerinize pey sürüyor! Tabi ki size sadece bizden haber beklemek ve bilgi almak kalıyor!

 

+ Filtreleme

 

Belki de sizin işinizi en çok kolaylaştıracak ve rahatlatacak en büyük ayrıcalığımız. Peki, nedir bu ayrıcalık? Öncelikle size özel danışman hizmeti veriyoruz. İlgilendiğiniz araç, gayrimenkul veya ne isterseniz, sizin kriterlerinize uygun bir şekilde filtreleme yapıyor ve size her gün bilgi veriyoruz. Ve böylece siz hiçbir ihaleyi kaçırmamış oluyorsunuz!

 

Ve daha birçok ayrıcalık! Yani biz sizin için çalışıyoruz, size sadece takip etmek kalıyor!

 

Biz bu işte uzmanız, size kazandırmak en büyük kazancımız!

 

 Muhammet b.
04-08-2016 20:57
Hacizli araçlar

Yorum Yap
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz