DOSYA NO ARA

Dosya No
İhale Türü
ara

HABERLER

SON EKLENEN İCRA İHALELERİ

Tarih
İhale Türü
 
ara
icra ihale rehberi
icradan önce kendin sat

Gold Plus

icraburada

 

 

 

 

Ayrıcalıklı hizmet  GOLD +PLUS!  İcradan karlı alımların en kolay yolu !!


 

NEDEN icraburada.com?

 

 

+ icraburada.com’a sadece icra ihaleleri indeksleme sitesi dersek haksızlık etmiş oluruz. Çünkü biz, ihalelere avukat ve eksper eşliğinde katılan Türkiye’deki ilk ve tek icra ihaleleri indeksleme sitesiyiz.

 

+ İhale öncesi detaylı araştırma ve bilgilendirme yapan; kadrosunda gayrimenkul ve taşıt uzmanları barındıran, kurumsal yapısıyla karlı alımlar sağlayan bir başka icra ihale sitesi yok, bunu da şerh düşelim.

 

+ Bu çok önemli, ikinci ihale bilgilendirmesi yapmak amacıyla bünyesinde istihbarat departmanı bulduran da başka icra ihale sitesi yok.

 

+ Bütçeniz dâhilinde aradığınız kriterlerdeki icralık ürünler satışta olmasa bile, ilerleyen tarihlerde benzer ürün sisteme eklendiğinde, müşteri temsilciniz tarafından anında sizi bilgilendiren de tek icra ihale sitesi.

 

+ İhalelere katılmak ya da daha fazla bilgi edinmek için, icra danışmanları ve uzmanlarından oluşan bir kadro ile hizmet veren, sonra;

 

+  Sayıca en fazla icra ihalesi yayınlayan,

 

 Ve üstüne üstlük Türkiye genelindeki resimli icra ihalelerini listeleyen,

 

Tüm hasletleriyle nevi şahsına münhasır bir icra ihaleleri listeleme sitesi var karşınızda.

 

 

 

Neden GOLD +PLUS   Üyelik?

 

 

GOLD +PLUS  üyelik, icraburada.com hizmetlerinden optimum düzeyde faydalanmanın en kapsamlı yolu. Bakın optimum diyoruz, dolu dolu…

 

 

GOLD +PLUS   Üyelik ile Yararlanacağınız Hizmetler

 

 

+ Vekâletname ile yasal temsilcilik

İcradan almış olduğunuz ürünün tüm işlemlerini sizin adınıza hızlıca tamamlıyor, tescil belgenizi teslim ediyoruz. Sizi birçok brokratik işlemden kurtarmış oluyoruz. Biz bu işte tecrübeliyiz, bazı işleri uzmanlarına bırakmak lazım. Biz de profesyonel ekibimizle sizi hiç uğraştırmadan icra ihalenize katılıyor, sizi hiç yormadan işlemlerinizi sizin adınıza biz yapıyoruz. Sizede almı olduğunuz ürünün keyfini çıkartmak kalıyor.

 

 

+ İhalelere katılım

İcralık gayrimenkul ve taşıt alımlarınızda avukat, eksper eşliğinde  ihalelerinize biz katılıyoruz. Siz evinizde, iş yerinizde kahvenizi yudumlarken eksperiniz aracınızı cihazlarla kontrol ediyor, açık arttırmada sizin adınıza pey sürüyor. Pey diyoruz, katılım diyoruz, siz rahatsız olmayın diyoruz. 

 


+ Yasal işlemlerin takibi

Talep doğrultusunda ihalelerden alınan icralık menkul, icralık gayrimenkul ve icralık araçların tüm tellaliye, damga pulu, vergi, KDV, MTV işlemlerini sizin adınıza takip ediyoruz.

 

 

+ Ruhsat işlemleri 

İstanbul ikameti dahilinde icradan almış olduğunuz tüm Türkiye genelindeki araçların ruhsat işlemlerini trafik müşavirlerimiz tarafından tamamlıyor, ruhsatınızı teslim ediyoruz.

 

 

+ Uzman danışman hizmeti

 İlgilendiğiniz icralık araç ya da icralık gayrimenkulde marka, model, il, ilçe ve fiyat gibi kriterlerinize uygun yatırım fırsatları için size özel gayrimenkul/taşıt uzmanlarımız tarafından hergün bilgilendirilirsiniz ve sistem üzerinden otomatik olarak haberdar edilirsiniz. Böylece hiçbir ihaleyi kaçırmamış olursunuz.

 

 

+ Raporlama

Kriterlerinize uygun ihaleleri saptayan icraburada.com uzman danışmanları, ilgili icra ihaleleri hakkında araştırma yapıyor, piyasa fiyat analizi ile kar marjınızı hesaplıyor, belirlenen muhammen bedeli üzerinden hangi ihalenin sizin için daha avantajlı olduğunu kontrol ediyor ve araştırma raporu sunuyor. Analiz, kar marjı, araştırma, raporlama… Araçlarda geçmiş hasar kayıtları, boya kontrol cihazları ile kaza tespiti. Geçmiş kaza raporları, araçların bayi bakım kontrolü, piyasa fiyat araştırması ve daha birçok kontrol çalışması.. Gayrimenkullerde keza aynı şekilde detaylı araştırma hatta dilerseniz cüzi bir tutarla SPK lisanslı ekspertiz raporu bile sunabiliriz. Gerçekten tevazu gösterelim istiyoruz ama bunlar gerçekler.

 

 

+ Kapsamlı Risk Analizi

Tüm gayrimenkullerde tapu kaydı, kask, task, emsal, Hmaks ve ihalenin üzerindeki tüm haciz inceleniyor, borç ve alacak, durumu şahıslar arasındaki anlaşmazlık gibi her türlü risk araştırılıyor; tüm araç, menkul, izale-i şüyuu ihaleleri içinde ve uzman kadro tarafından.

 

 

+Fesih davalarıda destek

İcraburada.com olarak sizleri olası davalarda da yanlız bırakmıyoruz. Böylece gönül rahatlığıyla icradan alım yapabiliyorsunuz.

 

Yani icraburada.com, çalışıyor. Üstelik “Çok paradır şimdi bu” diye de düşünmeyin zira,

 

İhale alımı gerçekleştiği taktirde sadece muhammen bedeli üzerinden yol ve eksper ücreti alınıyor, sizin adınıza alım gerçekleşmediğin de ise sadece yol parası alınıyor. Yani siz kazanırsanız biz kazanıyoruz. Gold +Plus üyelik, icralık gayrimenkul ve taşıt yatırımlarınızda, konforun, karlılığın ve güvende olmanın keyfini yaşatıyor.

 

Bu işte biz öncüyüz , işi uzmanına bırakın..  GOLD +PLUS hizmet ayrıcalıktır. 

 

icraburada com tüm ihalelerinizde başarılar ve bol kazançlar diler.