İcra Satış İlanları Burada - İcralık Arabalar, İcralık Evler %50 Fiyatına Satışta - icralık araçlar - icradan satılık
Kullanım Şartları ve Gizlilik Koşulları

Kayıt ve Şartlar

Ziyaret ettiğiniz bu web-sitesinin tarafınızca kullanılabilme şartlarını okumak için lütfen gerekli zamanı ayırınız. Web sitesinin tarafınızca kullanılması halinde okuduğunuz bu şartların tarafınızca tam ve eksiksiz okunduğu ile aynen kabul edildiği taahhüt edilmiştir. Bu web sitesi CNC Bilişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. (kısaca İCRABURADA olarak anılacaktır) şirketinin teknolojisi ile internet ortamında hizmet satın alabilme servisinden faydalanabilmeniz için kurulmuştur. Okuyup kabul ettiğiniz bu şartlar sizin ve İCRABURADA şirketinin arasında yasal bir sözleşme niteliğindedir.

SÖZLEŞME NİTELİĞİNDE OLAN BU ŞARTLAR TARAFINIZCA KABUL EDİLMİYORSA WEB SİTESİNİN KULLANIMINI LÜTFEN ACİLEN DURDURUNUZ.

 

İcraburada Temsilcileri ve Özel Müşterileri

 

İcraburada hizmetleri, İcraburada Temsilcilerinden oluşan bir ağ vasıtasıyla satılmaktadır. Bu satışlardan ve ilgili tüm işlemlerden İcraburada Temsilcileri münhasıran sorumludur. İcraburada hizmetlerini satın almak için bir Temsilci olmanız gerekmemektedir; arzu ederseniz İcraburada sizi bir Temsilciye yönlendirecektir.  Temsilcilik ve İcraburada hizmetlerini satın almak hakkında sorularınız için İcraburada Hizmet Merkezi’yle temasa geçiniz.

İcraburada Özel Müşteri statüsünde bulunan bir kişi yalnızca kişisel kullanımı için ürün/hizmet satın alabilir, bu ürün ve hizmetleri üçüncü kişilere satamaz. İcraburada Özel Müşteri koşullarını öğrenmek için İcraburada Hizmet Merkezi’yle temasa geçiniz.

 

Sorumluluklar

 

İcraburada, web sitesi ile ilgi Hüküm ve Şartları, Gizlilik Politikası ve/veya yayınlanan diğer şartları, kuralları, sözleşmeleri, koşulları istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutmuştur. 
Web sitesinde bulunan bilgiler zaman zaman güncelleştirilecektir.  Şirketimiz yalnızca bu site aracılığı ile hizmet satın alma işlemlerinizi kolaylaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu site aracılığı ile hizmet satın almanız halinde okuduğunuz şartlarla bağlı olduğunuz tarafınızca kabul ve taahhüt edilir.

İcraburada tarafından işletilen bir web sitesinin kullanımından veya yanlış kullanılmasından kaynaklanan direkt, dolaylı, özel, önemli veya tesadüfi herhangi bir hasardan dolayı İcraburada sorumlu değildir.

 

Yasal Olmayan ve Yasaklanmış Kullanım

 

Yayınlanan ve tarafınızca okunarak kabul edilen şartların dışında web sitesinin kullanımı yasal olmayıp, yasalara aykırıdır. 

 

Bültenler ve e-postalar

İcraburada.com olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta vb.) sizlerden talep etmekteyiz.

icraburada.com veritabanında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece icraburada.combünyesinde kullanılmaktadır 

icraburada.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
İcraburada.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


Herhangi bir zamanda  günlük email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz  emaillerin alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.

 

Yaş ve Sorumluluk

 

Bu web sitesini kullanmakla, yeterli yasal yaşa sahip olduğunuzu, sözleşme yapabilme kabiliyetine haiz olduğunuzu ve bağlayıcı yasal sorumluluklar altına girebilme yeterliliğiniz bulunduğunu kabul ve taahhüt etmektesiniz.  Bu siteyi kullanmakla kullanım sonucu finansal ve sair açılardan sorumlu olduğunuzu bilip kabul etmekte ve verdiğiniz bilgilerin doğruluğunu teyit etmektesiniz. Bu sebeple web sitesinin kullanıldığı ve sipariş ve satış işlemlerinin yapıldığı sırada, kayıt formunuzda/verdiğiniz bilgilerde yer alan bilgilerin doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğu durumlarda, özellikle Şirketimiz ile imzalanacak Temsilci ve Özel Müşteri sözleşmeleri esnasında ve sonrasında, bilginin hatalı veya noksan olmasından doğacak zararlardan dolayı sorumluluk tarafınıza aittir. Bu hallerde Şirketimizin, tek taraflı olarak hizmetinizi ve/veya üyelik sözleşmesini feshetme ve/veya iptal etme hakkı olduğu gibi, ödenmiş olan ürün satış bedeli ve depozit bedeli ile kalan ödemeler, cayma tazminatı olarak Şirketimize ait olacak ve tarafınıza iade edilmeyecektir. Şirketimiz tarafınıza ana bilgilerinizin özenle korunmasını tavsiye etmektedir.

 

Diğer Web Siteleriyle Bağlantılar

 

İcraburada web sitesinden üçüncü şahışlara ait sitelere ve/veya üçüncü şahılara ait web sitelerinden İcraburada web sitesine yönlendirme yapılabilir. Ancak, önerilen sitelerin verdiği hizmetlerin kontrolü tarafımızca yapılmadığı gibi hiçbir sorumlulukta tarafımıza ait değildir.

 

Kullanım ve Telif Hakları

 

İşbu web sitesinden verilen servislerin ve yazılımların telif hakkı İcraburada’ya aittir ve bu web sitesinin içerdiği tüm bilgiler, yazılı metinler, grafikler, imajlar, ticari isimler düzenlemeler, sanatsal çalışmalar, bilgisayar kodu telif hakları, fikri haklar hukuku ve yasalar tarafından korunmaktadır. Bu sitede yayınlanan bilgileri değiştirmek, yaymak, çoğaltmak, transfer etmek, taklit etmek yasak olup, aksi davranışlar hakkında yasal işlemler gerçekleştirilecektir. İcraburada internet sitelerinde yer alan tescilli markaları, ticari isimleri, hizmet markaları ve logoları CNC Bilişim Hizmetleri ve Sanayi Ltd. Şti.’nin tescili altındadır.

 

Sorumluluktan Muaf Olunan Diğer Haller

 

İcraburada web sitesinin güvenliği ile ilgili gerekli önlemleri alacaktır. Ancak mevcut teknoloji sebebi ile, kullanıcılara açık olarak kurulan iş bu web sitesi hakkında kullanımdan doğan hiç bir kayıp ve zararla ilgili şirketimizin taahhüt ettiği hiç bir garanti mevcut değildir ve işbu web sitesinin kullanılması ile internet ortamındaki bilgilerin 3.kişilerin eline geçmesini engelleme konusunda şirketin tam güvence sağlayamadığını bildiğinizi kabul etmiş olmaktasınız.

Şahsi bilgilerinizi, internet ortamına aktardığınız sırada, bu bilgilerin buna hakkı olmayan 3.şahısların eline geçmesinden, web sitesinin kullanımı esnasında virüs ve zararlı dış etkenlere maruz kalmanızdan, internet yolu ile gerçekleştirilen dolandırıcılık, hırsızlık vb. durumlarla karşılaşmanızdan doğabilecek zararlardan İcraburada sorumlu değildir.  

İcraburada, herhangi bir zamanda gerek gördüğü takdirde, sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı İcraburada’nın hiçbir sorumluluğu olmayacaktır. İcraburada web sitesinden verilen servis ve hizmetlerin her zaman ve her şart altında zamanında, güvenli ve hatasız olarak sunulacağını, servis kullanımından elde edilen sonuçların her zaman doğru ve güvenilir olacağını, servis kalitesinin herkesin beklentilerine cevap vereceğini taahhüt etmez.

 

Kural İhlali

 

Sitemizde bahsi geçen yaptırım ve uygulamaları, herhangi bir zaman ve herhangi birine karşı uygulamamız, bu kullanıcıları kurallarımızdan muaf hale getirmez ve bu durum yaptırım ve uygulamalardan feragat ettiğimiz anlamına gelmez.

 

Kullanma Şartlarındaki Değişiklikler

 

İcraburada bu web sitesinin kullanılma şartlarını ve içeriğini hiç bir neden ve kişiye bağlı ve sorumlu olmaksızın dilediği periodlarda değiştirme hak ve yetkisine sahiptir. Bu hakların kullanımı herhangi bir onaya tabi olmadığı gibi daha evvel verilen hizmetler kişiler için kazanılmış hak doğurmayacaktır. Web sitesi ile ilgili yapılan değişiklikleri her zaman kontrol etmeniz gerekmektedir.

 

Genel Kurallar ve Şartlar

 

Bu web sitesinin kullanımından doğacak tüm hukuki ihtilaflar ve davalarda Türk hukuku uygulanacak olup, ihtilafların hallinde İstanbul Mahkeme ve İcra Daireleri tek yetkili kılınmıştır. Bu web sitesini kullanırken şirketimizle hiç bir akrabalığınız, ortaklığınız veya benzer sair bağlantılarınız bulunmadığını kabul ve taahhüt etmektesiniz.

Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler ve Temsilci / Özel Müşteri Sözleşmesi ve bu sözleşmelerde hüküm bulunmayan hallerde ise Türk Kanunları (TKHK, BK, TTK, HUMK, MK ve ilgili mevzuat) uygulanacaktır.

 

Gizlilik Politikası

 

Şirketimiz kişisel bilgilerinizi, bu web sitesinde işlemlerinizi kolaylaştırmak için rızanızla saklı tutmaktadır. Şirketimiz kişisel bilgilerinizin korunması için tüm dikkat ve özeni göstermektedir.

İcraburada, site üzerinden alınan kişisel bilgilerin toplanması, veri tabanında saklanması ve açığa çıkmasıyla ilgili olarak tamamen kişisel bilgilerin gizliliği prensibine bağlı kalacağını taahüt eder. Bu bilgiler, taleplerinizin gerçekleştirilmesi ve talep edilen hizmetin size ulaştırılması için kullanılmak üzere alınmaktadır.

Websitesi üzerinde paylaştığınız bilgilerin talep edilen yerlerde doğru, güncel ve eksiksiz bilgi olmasını ve bu bilgileri güncel halde tutmayı kabul etmektesiniz. Site veya diğer yollar vasıtasıyla hakkınızda toplamış olduğumuz bilgileri üçüncü şahıslara vaat edilen hizmetlerin yerine getirilmesi amacıyla gizlilik politikamız çerçevesinde temin edebiliriz.

Bu Gizlilik Politikası’ndaki herhangi bir değişiklik, ilgili bildirimin web sitesinde duyurulmasının ardından derhal yürürlüğe girecektir. Bu tür bir bildirimin sitede yayınlanmasının ardından websitesini ve/veya sunulan bilgileri kullanmanız halinde bu değişiklikleri kabul ettiğiniz varsayılacaktır. Gizlilik Politikasının en güncel halini bildiğinizden emin olmak için, bu gizlilik politikasını periyodik olarak gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

 

Fesih

 

İcraburada, dilediği zaman ve koşullarda işbu sözleşmeyi feshetme hakkına sahiptir.

 

Bilgilerin Korunması

 

Web sitemizi gezerken sizden topladığımız ya da formlar vasıtasıyla kendi rızanızla bırakmış olduğunuz bilgilerin korunması için özenle planlanmış güvenlik prosedürlerini yazılım ve sunucu temelinde almaya gayret ederiz. Çalışanlarımızı bu bilgilerin hassasiyeti konusunda gerekli eğitimden geçiririz.

KULLANICI’lara ve ÜYE’lere ait kişisel bilgiler, kanunla yetkili kılınan mercilerin talebi ve vaat edilen hizmetlerin yerine getirilmesi hali hariç olmak üzere gerçek ve tüzel üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Web sitesi üzerinde, bilgilerin korunması için her türlü önlem alınmış olmasına rağmen, genel olarak internetteki hiçbir veri aktarımı %100 güvenli değildir. Bu nedenle, kullanıcı adı, şifre ve benzeri kişisel bilgileri 3.Kişilerle paylaşmayınız, yazılı olarak tutmayın, herhangi birine şifrenizi e-mail yolu ile bildirmeyin, toplum içinde şifrenizi girerken, kimsenin görmemesine özen gösterin.

 

Cookie’lerin Kullanımı

 

Web sitemizi tekrar ziyaret ettiğinizde sizi hatırlamak için kullanılan küçük dosyalara Cookie denmektedir. Cookie, depolanmış bilgilere ulaşımınızı ve siteye girişinizi sağlar. Aynı zamanda sitenin kullanıcılar tarafından nasıl kullanıldığı ile ilgili analiz yapılmasını sağlar. 3. parti Cookie’leri reklam verenlerin, kullanıcılar tarafından kaç kez tıklandığının ölçülmesini ve sitede ne sıklıkla reklam göründüğünün kontrol edilmesini sağlar.

Cookie’leri aktif veya pasif hale getirmeyi tercih edebilirsiniz. Cookie’leri pasif hale getirmeniz halinde sitenin tüm interaktif özelliklerinden faydalanamayabilirsiniz.Web Beacon’ların Kullanımı

 

Web sitemizde ve gönderdiğimiz e-postalarda Web Beacon denilen elektronik web işaretçisi imajlar kullanılıyor olabilir. Web Beacon’lar sayesinde sitemizi ziyaret eden, reklamlarımızı gören ya da e-posta gönderilerimizi açan kullanıcıların bu aktivitelerini takip etmeye çalışırız.

Sadece e-posta gönderileri için bunu engellemek isteyebilirsiniz. Bu durumda e-posta okuyucunuzda, gelen e-postalardaki imajların görüntülenme özelliğini kapatınız ya da kapalıysa açmayınız. Tazminat 

Kullanıcı ,aşağıda sayılan eylemleri nedeniyle doğacak zararı tazmin etmekle yükümlüdür.

  • Site veya diğer sunulan bilgiler ile ilgili eylemleriniz veya ihmalleriniz;
  • Hesabınızı kullanan herhangi bir şahsın site veya diğer sunulan bilgiler ile ilgili eylemleri veya ihmalleri;
  • Bu Anlaşma’nın herhangi bir hükmünün ihlal edilmesi;
  • Tarafımıza veya Site veya diğer sunulan bilgiler vasıtasıyla gönderilen veya iletilen herhangi bir materyalin herhangi bir üçüncü şahsın telif hakkını, ticari markasını, ticari sırrını veya diğer fikri mülkiyet haklarını veya diğer haklarını ihlal veya tecavüz ettiğine dair herhangi bir iddia ve/veya
  • Onur kırıcı yayın, hakaret, reklam haklarının ihlali, hakka tecavüz, fikri mülkiyet haklarının veya diğer mülkiyet haklarının ihlaline ilişkin hak talepleri de dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir tarafın haklarının ihlal edilmesi ile ilgili veya bu belirtilen eylemlerden doğrudan doğruya ya da dolaylı olarak kaynaklanan her tür hak talebine, hasara, zarara, masrafa (makul ölçüler dahilindeki avukatlık ücretleri de dahil) veya diğer giderlere karşı bizi, görevlilerimizi, müdürlerimizi, çalışanlarımızı, atadığımız şahısları, ve temsilcilerimizi uğradığı zararlar nedeniyle  tazmin edeceğinizi, talep edilmesi halinde savunmada yardımcı olacağınızı ve zarar görmelerini engelleyeceğinizi kabul etmektesiniz. Herhangi bir talebe ilişkin olarak sulh anlaşması yapmak için önce bizden yazılı bir izin almanız gerektiğini kabul etmektesiniz.


Kullanıcı ayrıca  Site’yi kullanırken Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Borçlar Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili kanun hükmünde kararnameler ve yasal düzenlemeler, halihazırda yürürlükte olan ilgili her türlü mevzuat hükümleri ile ileride yürürlüğe girecek olan mevzuata ve İcraburada’nın siteye ilişkin olarak yayımlayacağı bildirimlere uymayı kabul eder. Bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Kullanıcı’ya aittir. Kullanıcı, bu sorumluluk kapsamında İcraburada’nın, İcraburada çalışanlarının ve 3.şahısların uğrayacağı zararı tazmin etmekle yükümlüdür. İptal ve iade Şartları 

icraburada.com'da kısıtlı olarak sitede ihale dökümanlarını ana hatlarıyla inceleyebilmektedir.Bu şekilde  İcraburada.com'un ne olduğu, sunulan hizmetin hangi bileşenlerden oluştuğu ve sistemin işleyişi hakkında kullanıcının bilgi sahibi olması için açılmıştır.  İcraburada.com'dan üyelik paketi satın almaya karar vermiş olan kullanıcılar, sunulan hizmeti ve bu hizmeti oluşturan bileşenlerin ne olduğunu anlamış,örnek ihale dökümanları detayında ise ihale detaylarını da görebilmiştir.Bu üyelik paketlerimizi ve sistemimizi beğenmiş demektir.  İcraburada.com'dan yapılan alışveriş tamamen kullanıcının bilinci dahilinde gerçekleşen bir eylemdir. Bu nedenle satın alınan üyelik paketlerin iadesi söz konusu değildir.Ödeme(Alış-veriş) güvenliği 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde icraburada.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin icraburada.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
Ayrıca icraburada.com’da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

 

Haftaiçi: 09.00-18.00 arası
Cumartesi:09.00-13.00 arası
Her türlü sorunuz için;
[email protected] veya
(0212) 963-11-23 no’lu çağrı merkezinden bize ulaşabilirsiniz. 

Cnc Bilişim A.Ş.
Darülaceze Cad. Ekşioğlu Plaza B Blok Kat:4 Daire: 7 Şişli/İSTANBUL