DOSYA NO ARA

Dosya No
İhale Türü
ara

HABERLER

SON EKLENEN İCRA İHALELERİ

Tarih
İhale Türü
 
ara
icra ihale rehberi
icradan önce kendin sat

İcradan Daire Alımlarında Dezavantajlar Ortadan Kaldırılabilir

İcradan Daire Alımlarında Dezavantajlar Ortadan Kaldırılabilir
İcralık olmuş daireleri açık arttırma yoluyla satın almak oldukça popüler hale gelmiştir. Bunun en önemli nedeni ise icradan mal satın almanın uygun fiyata daire almaktan fazla birçok avantajının bulunmasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

İcradan Daire Alımlarında Dezavantajlar Ortadan Kaldırılabilir


İcralık olmuş daireleri açık arttırma yoluyla satın almak oldukça popüler hale gelmiştir. Bunun en önemli nedeni ise icradan mal satın almanın uygun fiyata daire almaktan fazla birçok avantajının bulunmasıdır. Her yöntemde olduğu gibi bu yöntemde de bazı dezavantajlı durumlar bulunması oldukça muhtemeldir. Bu dezavantajları saymak gerekirse satışlarda belli bir prosedürün izlenmesi, açık arttırma usulü satıştan doğan değer artışı ve en önemlisi de satın alınmak istenen bazı dairelerin içinin gezilerek görülememesidir. Ancak, bahsedilen dezavantajlardan kurtularak avantajlardan yararlanıp neredeyse piyasa fiyatının yarısına daire satın almak oldukça mümkündür. Nasıl mı? uzman bir danışmanla çalışarak.

 

 

Her ne kadar karmaşık prosedürler izlenerek icradan alım yapılıyor olsa da dairenizi uygun fiyata alacak olmanız büyük bir avantaj. Diğer yandan sözü edilen dezavantajı ortadan kaldırmak için profesyonel danışmanlarımızdan yardım almanız oldukça yerinde bir karar olacak. Alacağınız icralık ürünün tüm bilgisi Gold+Plus müşteri temsilciniz tarafından size aktarılır. Hangi kalitede malzeme ile inşa edilmiş? Yerler laminat mı yoksa parkemi? Odalarının m2 bilgileri nelerdir? Çevresinde yeni projeler yapılmakta mıdır? Toplu taşımaya yakın mıdır? Gibi aklınıza takılan tüm soruların cevabı ekibimiz tarafından sizlere verilmektedir. Aynı şekilde uzman danışmanlarımızdan yardım alarak prosedür karmaşasından kurtulabileceğiniz gibi satışta dairenin fazla değer artışına neden olan faktörleri ortadan kaldırabilir ve içini gezerek görme imkanınız olmayan dairenizin iyi olduğundan emin olmanızı sağlayacak hizmeti alabilirsiniz.

 

 

İcradan satın alınmak istenen dairenin dezavantajını sizler için nasıl ortadan kaldırabiliriz bu konudan bahsedelim. Bizden Gold + plus üyelik paketi almanız durumunda satın almayı düşündüğünüz dairenin kask, tapu kaydı, task, hmaks, emsal, haciz ve borç-alacak durumları, kişilerle anlaşmazlıklar gibi tüm sorunlarını inceliyoruz. Tüm bu incelemelerimiz sonucunda en fazla karla mümkün olduğunca az hatta sıfıra yakın riskle dairenizi satın almanızı sağlıyoruz. İcradan daire alımlarınızda yaşayacağınız dezavantajlardan kaynaklı sorunları ortadan kaldırmak için bizimle çalışmaya ve ileri danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmayı isterseniz bize iletişim kısmımızdan ulaşabilirsiniz. Unutmayın icralık malların alımı en cazip alım yöntemidir.Esra m.
15-10-2016 14:58
Yardımcı olurmusunuz ev için
icraburada.com
30-06-2017 17:26
www.icraburada.com sayfamıza Kayıt olunuz. bilgilere sayfamızdan da ulaşabilir. yada dilerseniz 444 9 230 // 0212 963 1 123 nolu numaralardan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
ramazan s.
18-10-2016 22:44
ihaleleri nasıl izliye bilirim
icraburada.com
29-05-2018 15:16
İhale şartnamesinde yazan adrese giderek izleyebilirsiniz.
Ismail s.
20-01-2017 23:27
Ben icraburada koma uyeyim ve e.posta ve sifremi girdigim halde yanlış sife megil adresi cikiyor karsma lutfen bunun duzetilmsini rica ediyorn
icraburada.com
14-02-2017 16:40
İsmail bey Sistemimize mail bilgilerinizle giriş yapamadığınızı belirtmişsiniz. Şifrenizi unutmuş olabilirsiniz. Şifremi unuttum bölümünden yeni şifre talep edebilir veya 0212 963 1 123 numaralı çağrı merkezimizi arayarak giriş bilgileri hatanızla ilgili yardım alabilirsiniz.
ahmet a.
27-02-2017 10:01
bnede uyeyım şıfremı unuttum şıfre unuttum butonuna basıyorum ama malıl gelmiyor 2 haftadır
icraburada.com
05-05-2017 17:12
Öncelikle önemsiz kutunuzu kontrol ediniz spam olarak algılamış olabilir. yinede yoksa 444 9 230 nolu numaramızı arayarak destek alınız.

Yorum Yap
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz